Hlídačky.cz slevový kód 200 Kč

Hlídačky.cz slevový kód 200 Kč

PromoKupon guarantee

Všechny slevy garantujeme. Odměna pro každého, kdo zde najde neplatnou akci!

Najděte si přes Hlídačky.cz paní na hlídání nebo úklid, uplatněte náš slevový kód a a ještě k tomu ušetřete se slevou 200 Kč. Mnoho z vás jistě řeší situaci, kdy potřebují dočasně pohlídat dítě, pravidelně uklízet byt, postarat se o domácí mazlíčky nebo pečovat o starší osoby. Na tomto portálu si můžete na tyto činnosti najít hlídačku, která to udělá za vás. Vybrat si můžete podle hodnocení a dalších informací v profilu. Nechte své starosti za dveřmi a užijte si klid a pohodlí, které vám Hlídačky.cz nabízí!

Zvací kód na kredit 200 Kč

Zaregistrujte se přes tento odkaz a získejte slevu na první rezervaci hlídačky

   Platí min. do 20.5.2024

  Upozornit na nové slevy

Dozvíte se nejdříve o nových kupónech a výprodejích na Hlídačky.cz!

Přihlášením k odběru souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Víte o nové slevě? Dejte nám vědět!

Jak udělat rezervaci a uplatnit slevu?

Výše uvedený vstupní bonus platí na potvrzenou rezervaci mezi vámi a hlídačkou. Pokud se třeba domluvíte na hodinový úklid se sazbou 200 Kč, tak vy při první rezervaci neplatíte nic a přitom hlídačka dostane 200 Kč na účet. Pokud by váš účet za úklid byl větší, pouze doplatíte rozdíl. Zároveň online rezervace přes portál Hlídačky s sebou nese i další výhody jako například pojištění rizik.

snimek-obrazovky-2023-03-31-v-15.40.16.png

O společnosti Hlídačky.cz

Hlídačky.cz je česká online platforma založena v Brně, která spojuje rodiny s hlídači, uklízeči a pečovateli, kteří si tímto způsobem přivydělávají. Tato služba usnadňuje hledání a najímání spolehlivých a zkušených profesionálů pro různé účely, jako je hlídání dětí, postarání se o vaše starší rodiče nebo úklid domácností a péči o vaše domácí mazlíčky.

Platforma umožňuje uživatelům vytvořit si profil, kde mohou uvést své požadavky a preference. Hlídači a uklízeči se pak mohou přihlásit k nabídkám, které jim nejlépe vyhovují nebo je můžete kontaktovat sami. Služba Hlídačky.cz také nabízí recenze a hodnocení od předchozích zákazníků, což usnadňuje rozhodování při výběru té správné osoby pro konkrétní úkol.

Na Hlídačky.cz můžete také využít různé filtry pro hledání, jako je lokalita, dostupnost, zkušenosti nebo jazykové znalosti. Tímto způsobem si můžete najít ideálního hlídače, uklízeče nebo pečovatele o zvířata, a to přesně podle vašich potřeb a přání.

Podobné slevy

Chcete kouknout na další zajímavé slevy v kategorii tržiště služeb? Podívejte se také na slevy do AffilBox, kde vás čeká získejte 14 dní zdarma. Slevy máme i do MyTimi nebo Heureka.