iDoklad premium zdarma na 60 dní

iDoklad premium zdarma na 60 dní

PromoKupon guarantee

Všechny slevy garantujeme. Odměna pro každého, kdo zde najde neplatnou akci!

Získejte slevy a kupóny na fakturační aplikaci iDoklad. Zná ho skoro každý volnonožec nebo podnikatel, který potřebuje vystavovat faktury. Základní tarif je přitom zdarma a zároveň můžete využít kterýkoliv z placených tarifů na 60 dní zdarma na zkoušku (pro nové zákazníky).

Prémiový tarif zdarma na 60 dnů

Podmínky akce naleznete na podstránce

   Platí min. do 23.7.2024

Tarif Zdarma

Stačí vám max. 5 kontaktů? Využívejte iDoklad zdarma

   Platí min. do 23.7.2024

  Upozornit na nové slevy

Dozvíte se nejdříve o nových kupónech a výprodejích na iDoklad!

Přihlášením k odběru souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Víte o nové slevě? Dejte nám vědět!

Co nabízí iDoklad?

Pokud jste drobní podnikatelé, ať už fyzické nebo právnické osoby a chcete si vést daňovou evidenci nebo podklady pro podvojné účetnictví, máte jedinečnou možnost využít iDoklad, který je dostupný z webového prohlížeče. iDoklad nepožaduje instalaci. Ovládaní je intuitivní. 

iDoklad ve zkratce nabízí:

  • daňovou evidenci,
  • pokladnu,
  • fakturace (přijaté i vydané),
  • veškeré podklady pro přiznání DPH (kontrolní hlášení, souhrnné hlášení a přiznání DPH),
  • napojení na bankovní účet a úhrady faktury, 
  • API rozhraní pro účetní programy,
  • a mnoho dalšího.

Jste plátce DPH?

Nevadí, iDoklad si s tím poradí. Akorát stačí mít šikovného účetního nebo si vybrat z nabídky účetních na iDokladu. iDoklad si poradí s kontrolním hlášením, souhrnným hlášením a následně podáte přiznání DPH. Export poté otevřete v EPO, který následně podáte přes datovou schránku. 

Testujte než zaplatíte

A to si přečtete dvakrát, aby program měl veškeré funkce, které požadujete. Nejedná se o plnohodnotný účetní program! iDoklad nabízí možnost plné verze bez placení (trial verzi) pro vyzkoušení. Zkuste simulaci a všechny možnosti, které iDoklad nabízí. Poté se rozhodněte, zda hodláte investovat do programu. 

Je to nástroj zaměřený převážně na fakturaci s nadstandardními funkcemi. Nicméně nedostatky iDokladu, lze jednoduše eliminovat a to tím, že napojíte pomocí API na váš účetní program. Případně předáte externí účetní firmě své údaje nebo přiřadíte osobu přímo v iDokladu. Můžete tak natrefit na zkušené účetní, které vám budou zpracovávat vaše účetnictví.

 

Podobné slevy

Chcete kouknout na další zajímavé slevy v kategorii tržiště služeb? Podívejte se také na slevy do AffilBox, kde vás čeká získejte 14 dní zdarma. Slevy máme i do MyTimi nebo Heureka.