DámeJídlo slevový kód 300 Kč

DámeJídlo slevový kód 300 Kč

Všechny slevy garantujeme. Odměna pro každého, kdo zde najde neplatnou akci!

Získejte slevy na objednávku s DámeJídlo. Dáme Jídlo je populární služba, která spolupracuje s tisíce restauracemi. Jednoduše si vyberte jídlo on-line a těšte se na rychlý dovoz. DámeJídlo funguje ve většině českých měst nad 20 tisíc obyvatel.

Získat 300 Kč přes Twisto

Registruj se na Twisto, zaplať přes něj na DámeJídlo a ušetři

   Platí min. do 25.10.2021

Sleva 20% při doručení na Pickup Point

Nechte si jídlo doručit do parku se slevou

   Platí min. do 25.10.2021

  Upozornit na nové slevy

Dozvíte se nejdříve o nových kupónech a výprodejích na DámeJídlo!

Přihlášením k odběru souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Služba DámeJídlo má největší pokrytí v Praze, ale dát si jídlo můžete s širokým výběrem i v Brně, Ostravě i menších městech republiky. Všude platí garance spokojenosti. Objednejte si pizzu, sushi nebo třeba české knedlo vepřo zelo. Nechejte si doručit chutná a levná jídla ještě dnes.

Jak získat kredit na jídlo?

Na DámeJídlo lze platit službou Twisto, která s DámeJídlo spolupracuje. Stačí se zaregistrovat a uplatnit Twisto promokód. Tento promo kód se zadává do Twista, nikoliv do DámeJídlo. Získáte tím kredit, které můžete uplatnit nejen na DámeJídlo, ale i na dalších e-shopech a internetových službách, se kterými Twisto spolupracuje.

Jak uplatnit slevové kupóny?

Slevové kódy můžete získat a následně uplatnit v objednávce. Zadávají se v posledním kroku s platbou, kam stačí kupón zkopírovat.

Obrázek portálu Dámejidlo.cz, kde můžete uplatnit slevy

A co další rozvozy?

Chcete vyzkoušet něco jiného? Můžeme vám nabídnout plno možností, využijte třeba slevu na rozvoz McDonald's, kupón na rozvoz z KFC nebo promo kód na jakýkoliv rozvoz z Wolt. Pokud máte rádi sushi, tak na vás čeká SushiTime. Donáška domů je prostě pohodlná a návyková.

Jak získat rozvoz zdarma?

U objednávek nad určitou částku nemusíte platit rozvoz. Někdy je také vyhlášena celoplošná akce, např. Týden rozvozu zdarma a za rozvoz neplatíte. Zkombinujte rozvoz zdarma s dalšími akcemi a ušetřete.

DámeJídlo rozvoz zdarma

DámeJídlo na Slovensku

Slevové akce na DámeJídlo jsou dostupné i v zahraničí. Pro sousední Slovensko najdete všechny DámeJídlo slevy na PromoKupon.sk.

Podobné slevy

Chcete kouknout na další zajímavé slevy v kategorii jídlo a pití? Podívejte se také na slevy do Wolt, kde vás čeká promokód 100 kč. Slevy máme i do MANA nebo Grizly.