Delmart slevový kód 100 Kč

Delmart slevový kód 100 Kč

PromoKupon guarantee

Všechny slevy garantujeme. Odměna pro každého, kdo zde najde neplatnou akci!

Využijte slevové kódy a promo akce v obchodě Delmart. Společnost Delmart je stále ještě mladým hráčem v oblasti prodeje jídla, nápojů a dalšího chutného zboží. Ať už vám kručí v břiše nebo máte neuvěřitelnou žízeň, díky nám můžete ušetřit se slevami a kupóny, které Delmart nabízí a objednat si jejich zboží online. Kromě kamenných prodejen potravin Delmart v Praze můžete u nich výhodně nakoupit přes aplikaci Wolt a nechat si nákup pohodlně dovézt domů. Sledujte na těchto stránkách nové akce, letáky a slevové kupóny na exkluzivní potraviny Delmart. Nakupovat potraviny on-line je snadné a ušetříte spoustu času, který byste jinak strávili ve frontě.

Delmart rozvoz se 100 Kč slevou

Objednejte s tímto kódem z Delmart přes Wolt a ušetřete 2 x 50 Kč

   Platí min. do 20.7.2024

  Upozornit na nové slevy

Dozvíte se nejdříve o nových kupónech a výprodejích na Delmart!

Přihlášením k odběru souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Víte o nové slevě? Dejte nám vědět!

Jak si objednat produkty Delmart přes Wolt?

Objednat si zboží z obchodu Delmartu se slevou přes Wolt nebylo nikdy jednodušší. Stačí se přihlásit do svého Wolt účtu a uprostřed webové stránky či v mobilní aplikaci kliknout na "Vyhledávání", zadat do vyhledávače jednoduchou část názvu, v tomto případě "Delmart". Po kliknutí na profil Delmartu se budete moci směle pustit do nakupování. Díky našemu webu zde pořídíte veškeré zboží levněji. Stačí zadat naše promo kódy po kliknutí na váš profil u společnosti Wolt.

wolt-kodd.png

Jaké zboží nabízí Delmart přes Wolt?

V sítích prodejen Delmart můžete přes Wolt zakoupit potraviny jako jsou vejce, máslo, mléko, ale také maso, sýry, jogurty a další výrobky prémiové kvality.

Co je obchod Delmart?

DELMART je česká obchodní společnost založena v roce 2014, jejíž vizí je vytvořit v Česku důvěryhodný koncept kvalitních potravin, který nastaví standardy trhu. Kvalita potravin v prodejnách DELMART je jiná než v běžných řetězcích. Delmart ctí standardy, které zajišťují tu nejvyšší jakost jimi prodávaných výrobků. Každý, kdo vyznává zdravý životní styl a ví, že správné potraviny jsou jeho nedílnou součástí, by se měl stát jejich zákazníkem. Do sortimentu postupně přidávají svou vlastní privátní značku DELMART a dle jejich vyjádření se snaží, aby byla tím nejvyšším synonymem kvality.

Podobné slevy

Chcete kouknout na další zajímavé slevy v kategorii rozvoz jídla? Podívejte se také na slevy do Wolt, kde vás čeká promo kód 150 kč. Slevy máme i do KFC nebo Foodora.