Zinzino slevový kód 60%

Zinzino slevový kód 60%

PromoKupon guarantee

Všechny slevy garantujeme. Odměna pro každého, kdo zde najde neplatnou akci!

Zinzino je obchodní značka, kde můžete nakupovat doplňky zdraví se slevou. Tato společnost vznikla jako skandinávský startup a velmi brzy se etablovalo jako významný hráč v oblasti zdraví. Poskytuje svým zákazníkům výživové doplňky, produkty péče o pleť a na podporu zdravého životního stylu, které jsou nejlepší ve své třídě, testované a vědecky ověřené. Jejich doménou jsou především doplňky stravy s omega-3 mastnými kyselinami. Máme přehled o všech slevách Zinzino, stačí si jen vybrat.

60% Slevový kód na produkty Zinzino

Zjistěte, jak získat tuto skvělou slevu

   Platí min. do 19.6.2024

Zinzino 40% slevový kód

Platí na všechny výrobky, mimo sady Premier

   Platí min. do 19.6.2024

Nejprodávanější produkty

Zvyšte hladinu svých omega-3 a obnovte si bezpečně rovnováhu mastných kyselin

   Platí min. do 19.6.2024

Zinzino test

Nechte se otestovat jejich unikátním testem a zjistěte, co vašemu tělu chybí

   Platí min. do 19.6.2024

Věrnostní program

Přidejte se k jejich věrnostnímu programu a čerpejte výhody, které přináší

   Platí min. do 19.6.2024

  Upozornit na nové slevy

Dozvíte se nejdříve o nových kupónech a výprodejích na Zinzino!

Přihlášením k odběru souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Víte o nové slevě? Dejte nám vědět!

Proč užívat Zinzino výrobky?

Výrobky Zinzino nabízejí hned několik výhod. Jedná se především o personalizovanou výživu, kdy se Zinzino zaměřuje na vývoj léků na základě individuálních potřeb. Tento přístup umožňuje, aby doplňky stravy byly přizpůsobeny potřebám jednotlivých uživatelů, což zvyšuje jejich účinnost. Navíc, díky využití poznatků z farmakonutriční výživy, se Zinzino snaží nejen potlačit symptomy, ale podporuje přirozené obranné a regenerační procesy těla. Dalším důvodem pro užívání produktů Zinzino je jejich vysoká kvalita a vědecké podložení.

Produkty jsou vyvinuty týmem odborníků a jejich účinnost je ověřena testy. Také nabízejí širokou škálu produktů včetně doplňků s omega-3 mastnými kyselinami, které jsou důležité pro zdraví, ale v moderní stravě často chybí. V neposlední řadě, Zinzino nabízí unikátní Balance test, který umožňuje uživatelům zjistit poměr omega-3 a omega-6 mastných kyselin v jejich těle a přizpůsobit tak doplnění stravy jejich specifickým potřebám.

zinzino-sleva.pngProč je vyvážený poměr omega-3 a omega-6 tak důležitý?

Vyvážený poměr omega-3 a omega-6 je klíčový pro zdraví těla i mysli, ovlivňuje mozkovou činnost, svalovou funkci, ochranu před oxidačním stresem a udržuje normální krevní tlak.

Lidské tělo si omega-3 mastné kyseliny (EPA, DHA) nedokáže samo vyrobit, a vzhledem k nedostatečnému příjmu čerstvých tučných ryb a rostoucí konzumaci průmyslově zpracovaných potravin, je těžké dosáhnout ideálního poměru omega 6:omega 3 (3:1) jen stravou. Proto je doporučená suplementace omega-3. Většina ryb dostupných v obchodech, jako je losos, pochází z farmových chovů, kde nedostávají potřebné živiny, a proto neobsahují dostatek omega-3.

U Zinzino najdete pouze tu nejvyšší kvalitu

Jejich produkty jsou založené na směsi rybího oleje (z celých, nezpracovaných, především volně žijících krátkověkých druhů drobných ryb, jako jsou ančovičky a sardinky), bohatého na omega-3 mastné kyseliny (EPA a DHA) a extra panenského olivového oleje ze speciální španělské odrůdy Picual, jež je vysoce bohatá na polyfenoly a další prospěšné látky. Z jejich produktů si však vyberou i vegani - v nabídce najdete i BalanceOil+ z olivového oleje a mořských řas.

Průmysl, který vyrábí potravinové doplňky s Omega 3, chrání tyto mastné kyseliny umělým přidáním vitamínu E, jakožto konzervantu. Bylo však prokázáno, že vitamín E nezabraňuje dostatečně při vstřebávání oxidaci Omega 3 mastných kyselin, ale může se stát za určitých okolností pro-oxidantem, čímž se tyto doplňky stávají nefunkčními nebo dokonce můžou organismu škodit! Proto doporučujeme, aby si každý konzument potravinových doplňků Omega 3 ověřil jejich účinnost BalanceTestem. Pokud test prokáže nedostatek Omega 3 mastných kyselin v buněčných membránách, je na zvážení každého, zda má smysl takový nefunkční doplněk stravy nadále konzumovat.

Jaká je historie firmy Zinzino?

Zinzino ve své třídě poskytuje nejlepší, nejmodernější a na míru vyráběné výživové doplňky a také produkty pro péči o pleť. Název značky vznikl během brainstormingu při zakládání firmy.

Zakladatelům se líbilo, že slovo “Zinzino” zatím nenese žádný význam, takže mu ho může dodat samotná firma. Specializují se především na doplňky stravy s omega-3 (EPA a DHA) mastnými kyselinami. Vycházejí z poznatků nové vědecké disciplíny - farmakonutriční výživy, která na rozdíl od současného způsobu řešení zdravotních problémů nepotlačuje pouze příznaky, ale snaží se podpořit přirozené ochranné, obranné a regenerační procesy těla.

zinzino-slevy.png

Za jejich produkty stojí tým vědeckých odborníků a výsledky podložené testy. V tom je ostatně tato značka unikátní - před samotným užíváním doplňků si můžete udělat tzv. Balance test, díky kterému zjistíte, jaký máte v buňkách poměr omega-3 a omega-6.

Podobné slevy

Chcete kouknout na další zajímavé slevy v kategorii zdravé jídlo a doplňky? Podívejte se také na slevy do Grizly, kde vás čeká slevový kód 10%. Slevy máme i do GSKlub nebo Naděje byliny.