Dr. Popov slevy a kupóny

Dr. Popov slevy a kupóny

PromoKupon guarantee

Všechny slevy garantujeme. Odměna pro každého, kdo zde najde neplatnou akci!

Dr. Popov je e-shop, kde můžete využít náš slevový kód a ponořit se do světa přírodních produktů, které voní bylinami už od dob první republiky. ​Pokud máte chuť na něco nového a zdravého, můžete využít náš slevový promo kupón a začít prozkoumávat širokou nabídku produktů, jako je Vláknina Psyllium pro zdravé zažívání, originální bylinné kapky pro zdravé hubnutí, GREPAVIT® pro posílení imunity nebo 100% čistý Tea Tree Oil s antiseptickými účinky. Nezapomeňte se stát členem klubu Dr. Popov a těšit se na výhody, které toto členství přináší​. Máme taky přehled o všech jejich akcích, stačí si jen vybrat.

Nejnovější akce a slevy

Podívejte se na aktuálně probíhající akce

   Platí min. do 20.5.2024

Oblíbené produkty

Nejžádanější produkty za super ceny

   Platí min. do 20.5.2024

Doprava zdarma

Podívejte se, jak získat dopravu zdarma

   Platí min. do 20.5.2024

  Upozornit na nové slevy

Dozvíte se nejdříve o nových kupónech a výprodejích na Dr. Popov!

Přihlášením k odběru souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Víte o nové slevě? Dejte nám vědět!

Jak uplatnit slevový kód na Dr. Popov?

Použití slevového kódu na tomto webu je opravdu jednoduché. Na stránce s košíkem najdete pole pro zadání slevového kódu. Do pole zadejte slevový kód a klikněte na tlačítko "Použít kupón" či obdobný text. Následně pokračujte v objednávce a dokončete ji podle pokynů na stránce. Pamatujte, že některé slevové kódy mají určitou platnost a mohou být použity pouze na určité produkty nebo v určitém časovém období. Ujistěte se, že jste zadali správný slevový kód a že splňuje všechny požadavky, abyste mohli využít slevu.

drpopov-slevovy-kod.png

Co víme o obchodu Dr. Popov?

Firma Dr. Popov je tradiční český výrobce bylinných mastí, čajů, tinktur, kosmetiky a doplňků stravy. Věděli jste, že Dr. Popov není smyšlená postava? Byliny provází RNDr. Pavla Popova od dětství. Historie české společnosti Dr. Popov sahá ale mnohem dál, bylinkami to u Popovů doma vonělo už za první republiky.

Jaké jsou recenze na Dr. Popov?

Dr. Popov má 2307 recenzí na Heurece. 100 % nakupujících tento obchod doporučuje a celkové hodnocení obchodu je 4,9 z 5. Tyto údaje jsou zde aktualizovány každý týden.

Zboží bývá obvykle doručeno do 2,8 dnů. Dr. Popov má v Česku 1 poboček, kde si lze objednané zboží vyzvednout.

Podobné slevy

Chcete kouknout na další zajímavé slevy v kategorii kosmetika? Podívejte se také na slevy do Aurio, kde vás čeká slevový kód 10%. Slevy máme i do Biooo nebo Havlíkova apotéka.