Weleda slevový kód 10%

Weleda slevový kód 10%

PromoKupon guarantee

Všechny slevy garantujeme. Odměna pro každého, kdo zde najde neplatnou akci!

Weleda je e-shop, kde můžete využít náš slevový kód a prozkoumat magii přírodní kosmetiky. Od roku 1921 tato značka nabízí výrobky zcela přírodního původu bez mikroplastů a GMO. Zasazuje se o zdraví pokožky i celkovou harmonii těla, mysli a ducha. Chcete produkty, které respektují přírodu a vás? Prohlédněte si jejich nabídku péče o pleť či léčiv a nezapomeňte využít jejich slevovou nabídku a kupóny. Máme přehled o všech jejich akcích, stačí si jen vybrat.

Slevový kód 10%

Stačí se dole na stránce přihlásit k odběru newsletteru

   Platí min. do 20.7.2024

Zvýhodněné sady se slevou 30 %

Zakupte tyto výrobky s bomba slevou

   Platí min. do 20.7.2024

Doprava zdarma

Podívejte se, jak získat dopravu zdarma

   Platí min. do 20.7.2024

Klubový e-shop

Zaregistrujte se a nechte se odměnit za věrnost

   Platí min. do 20.7.2024

  Upozornit na nové slevy

Dozvíte se nejdříve o nových kupónech a výprodejích na Weleda!

Přihlášením k odběru souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Víte o nové slevě? Dejte nám vědět!

Jak využít slevový kód na Weleda?

Na stránce s košíkem najdete pole pro zadání slevového kódu. Do pole zadejte slevový kód a klikněte na tlačítko "Použít kupón" či obdobný text. Následně pokračujte v objednávce a dokončete ji podle pokynů na stránce. Pamatujte, že některé slevové kódy mají určitou platnost a mohou být použity pouze na určité produkty nebo v konkrétním časovém období. Ujistěte se, že jste zadali správný slevový kód a že splňuje všechny požadavky, abyste mohli využít slevu.

weleda-slevovy-promo-kod.jpgJaká je historie obchodu Weleda?

Weleda byla založena v roce 1921 lékařkou Itou Wegman, filozofem Rudolfem Steinerem a chemikem Oskarem Schmiedel na základě antroposofických principů. Společnost se od svého vzniku zaměřovala na vývoj trvale udržitelných produktů s přírodními ingrediencemi, klade důraz na holistický přístup k léčbě a péči o tělo a duši. Během let si udržela svou původní vizi, rozšířila svou nabídku produktů a stala se jedním z předních světových výrobců přírodní kosmetiky.

Podobné slevy

Chcete kouknout na další zajímavé slevy v kategorii kosmetika? Podívejte se také na slevy do Aurio, kde vás čeká slevový kód 10%. Slevy máme i do Biooo nebo Havlíkova apotéka.