Týden plných slev Alza, Datart, Pilulka a mnoho dalších

PromoKupon guarantee

Všechny slevy garantujeme. Odměna pro každého, kdo zde najde neplatnou akci!

Týden plných slev a exkluzivní slevový kód na Pilulka

Konec května se blíží a my se můžeme vrhnout na nákupy. Usedněte v pohodlí domova a nakupte vše potřebné. S námi máte možnost ušetřit při nákupu elektroniky, oblečení, parfémů nebo při nákupu letenek či dovolených. 

Než se do toho pustíme máme exkluzivní slevový kód ve výši -200 Kč na Pilulka.cz! 

Slevové kódy v hodnotě až -1000 Kč na elektroniku

Proč zbytečně platit za elektroniku velké peníze, když můžeme ušetřit rovnou tisícovku při nákupu. Třeba Alza nabízí slevové kódy v hodnotě až 1000 Kč. Jak dosáhnout tak vysoké slevy? Je to jednoduché zkombinujete tři slevové kódy v hodnotě 500 Kč, 300 Kč a 200 Kč - a sleva je vaše! Ale spěchejte sleva platí pouze do 2.6. Pokud to nestihnete, tak využijte aspoň slevový kód na dopravu zdarma.  

Dále můžete nakupovat elektroniku ve slevě na Datart, který kupodivu nabízí stejnou slevu - slevové kódy v hodnotě 1000 Kč. Je nutné brát v úvahu, že na všechny slevové kódy musíte splnit limitu nákupu, které máte podrobně popsané pod jednotlivými slevami.  A do třetice můžete využít slevový kód ve výši -200 Kč na Kasa! 

Oblečení za výhodné ceny

Léto je už skoro za dveřmi (i když to venku zrovna nevypadá moc na blížící se léto) tak dámy mohou nakupovat své oblíbené letní oblečení a boty. V Deichmann tak můžete nakupovat letní obuv a využít k tomu slevové kódy v hodnotě až -200 Kč nebo využít pravidelné slevy ve výši až -50%. V případě nákupu oblečení využijte slevové kódy v hodnotě až -30% na módu značky Orsay. 

Pokud už plánujete nákup nových plavek, tak neváhejte a nakupujte plavky 2019 na Astratex (zde využijete slevový kód v hodnotě -10%). Na závěr můžete získat slevu na parfémy nebo kosmetiku, stačí kouknout na naší pravidelnou nabídku slevových kupónů na Notino, kde můžete ušetřit až -30% z ceny.

A to nejlepší nakonec - jak ušetřit na dovolenou snů

Pokud plánujete individuální zájezd a potřebujete letenky, využijte slevový kód -500 Kč na Pelikan nebo využijte nabídku akčních letenek třeba z Vídně od 772 Kč do Itálie a mnoho dalších atraktivních destinací. V případě nákupu letenek na Kiwi využijte promokód na 5 €

V případě ubytování využijte velké sezónní slevy a to s garancí min. 15% slevy na Booking. Nicméně je nutné dodržet termín od 1.6 do 31.8.  Kompletní zájezdy bez starostí vám zařídí již velice známá cestovní agentura Invia, kde můžete nakupovat Last Minute zájezdy

Slev je opravdu hodně a stačí si jen vybrat tu svoji a ušetřit, ať už na nákupu elektroniky nebo dovolené :) 

Vydáno: 28.5.2019