Skinners sleva 10 %

Skinners sleva 10 %

PromoKupon guarantee

Všechny slevy garantujeme. Odměna pro každého, kdo zde najde neplatnou akci!

Získejte slevy a akční kupóny na Skinners,  výrobce ponožko-bot, založeného a vyrábějícího v Česku. Sháníte skladnou obuv, kterou si kamkoli sbalíte s sebou? Pro tyto případy jsou tady Skinners, které jsou odolné, skvěle pratelné a naprosto adaptivní. U Skinners je seženete ve všech velikostech. Zde se navíc dozvíte, jak Skinners koupit se slevou a co nejvýhodněji. Máme přehled o všech jejich slevách, stačí si jen vybrat tu pravou pro vás.

Sleva 10 % na první objednávku

Stačí odebírat jejich newsletter a sleva je vaše

   Platí min. do 20.6.2024

Nejnovější akce a slevy

Tyto produkty u Skinners nyní získáte výhodněji

   Platí min. do 20.6.2024

Dárkové poukazy

Pořiďte dárkový poukaz pro vaše blízké za vskutku férové ceny

   Platí min. do 20.6.2024

  Upozornit na nové slevy

Dozvíte se nejdříve o nových kupónech a výprodejích na Skinners!

Přihlášením k odběru souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Víte o nové slevě? Dejte nám vědět!

Proč zrovna Skinners?

Možná vás napadá, proč byste měli najednou chodit v ponožkobotách místo klasické obuvi a jaké z toho pro vás plynou výhody. Věřte, že Skinners jsou opravdu revoluční. Jsou velice podobné ponožkám, vaše nohy tak zůstávají v teple a jsou chráněné speciální spodní vrstvou. Oproti botám mají tu výhodu, že sednou perfektně na každou nohu. Dávají pocit lehkosti a přirozenému spětí s přírodou, skoro jakobyste chodili naboso. Jejich nošení je zdravé a podporuje přirozený tvar chodidla a také působí dobře na páteř. A navíc se dají jednoduše srolovat a strčit do batohu či do kapsy. Můžete je tak využívat jako náhradní boty na túry, které nezaberou místo a jsou lehké.

Jaké má Skinners využití, vlastnosti a životnost?

Pro Skinners existuje celá řada využití. Můžete s nimi chodit na procházky se psem, túry do přírody, cvičit v posilovně, cestovat. Navíc je využijete třeba po jízdě na kolečkových bruslích a nemusíte tak s sebou táhnout neprakticky těžké a objemné boty. Tvoří je 22% bavlna, 22% viskóza, 45% Polypropylen Siltex a 11% Lycra. Jsou protizápachové a pratelné. Není však vhodné je prát s aviváží a dávat do sušičky.

Životnost záleží na mnoha faktorech - povrch, kde s nimi chodíte (vhodné je plavání, písek, příroda, rychlejší opotřebení nastává u betonu, asfaltu a šotoliny), hmotnosti nositele, agresivitě potu a také, jestli s nimi chodíte, nebo je používáte na běh. Obecně však mohou dosahovat životnosti kolem 650 kilometrů.

Podobné slevy

Chcete kouknout na další zajímavé slevy v kategorii sport? Podívejte se také na slevy do Top4Running, kde vás čeká nejnovější slevy až 80%. Slevy máme i do 11teamsports nebo Gramino.