Skinners výhodně

Skinners výhodně

Všechny slevy garantujeme. Odměna pro každého, kdo zde najde neplatnou akci!

Získejte slevy a kupóny na Skinners, světoznámé ponožko-boty založené a vyráběné v Česku. Sháníte skladnou obuv, kterou si kamkoliv sbalíte s sebou? Jsou tady Skinners, které jsou odolné, pratelné a adaptivní. Seženete je ve všech velikostech. Zde se dozvíte jak Skinners koupit se slevou nebo co nejvýhodněji.

Skinners levně na ElementStore

Získejte ponožko-boty Skinners co nejvýhodněji

  Platí min. do 19.10.2021

  Upozornit na nové slevy

Dozvíte se nejdříve o nových kupónech a výprodejích na Skinners!

Přihlášením k odběru souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Zlevňovač najde slevy za vás!

Rozšíření do Chrome, s kterým máte všechny kupóny a akce na dosah.

Proč zrovna Skinners?

Možná vás napadá, proč byste měli najednou chodit v ponožkobotách místo klasické obuvi a jaké z toho pro vás plynou výhody. Věřte, že Skinners jsou opravdu revoluční. Jsou velice podobné ponožkám, vaše nohy tak zůstávají v teple a jsou chráněné speciální spodní vrstvou. Oproti botám mají tu výhodu, že sednou perfektně na každou nohu. Dávají pocit lehkosti a přirozenému spětí s přírodou, skoro jakobyste chodili naboso. Jejich nošení je zdravé a podporuje přirozený tvar chodidla a také působí dobře na páteř. A navíc se dají jednoduše srolovat a strčit do batohu či do kapsy. Můžete je tak využívat jako náhradní boty na túry, které nezaberou místo a jsou lehké.

Využití, vlastnosti a materiál, životnost

Pro Skinners existuje celá řada využití. Můžete s nimi chodit na procházky se psem, túry do přírody, cvičit v posilovně, cestovat. Navíc je využijete třeba po jízdě na kolečkových bruslích a nemusíte tak s sebou táhnout neprakticky těžké a objemné boty.

Tvoří je 22% bavlna, 22% viskóza, 45% Polypropylen Siltex a 11% Lycra. Jsou protizápachové a pratelné. Není však vhodné je prát s aviváží a dávat do sušičky.

Životnost záleží na mnoha faktorech - povrch, kde s nimi chodíte (vhodné je plavání, písek, příroda, rychlejší opotřebení nastává u betonu, asfaltu a šotoliny), hmotnosti nositele, agresivitě potu a také, jestli s nimi chodíte, nebo je používáte na běh. Obecně však mohou dosahovat životnosti kolem 650 kilometrů.