Skinners sleva 10 %

Skinners sleva 10 %

PromoKupon guarantee

Všechny slevy garantujeme. Odměna pro každého, kdo zde najde neplatnou akci!

Získejte slevy a kupóny na Skinners, světoznámé ponožko-boty založené a vyráběné v Česku. Sháníte skladnou obuv, kterou si kamkoliv sbalíte s sebou? Jsou tady Skinners, které jsou odolné, pratelné a adaptivní. Seženete je ve všech velikostech. Zde se dozvíte jak Skinners koupit se slevou nebo co nejvýhodněji.

Sleva 10 % na první objednávku

Stačí odebírat jejich newsletter a sleva je vaše

   Platí min. do 4.3.2024

Skinners levně na ElementStore

Získejte ponožko-boty Skinners co nejvýhodněji

   Platí min. do 4.3.2024

  Upozornit na nové slevy

Dozvíte se nejdříve o nových kupónech a výprodejích na Skinners!

Přihlášením k odběru souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Víte o nové slevě? Dejte nám vědět!

Proč zrovna Skinners?

Možná vás napadá, proč byste měli najednou chodit v ponožkobotách místo klasické obuvi a jaké z toho pro vás plynou výhody. Věřte, že Skinners jsou opravdu revoluční. Jsou velice podobné ponožkám, vaše nohy tak zůstávají v teple a jsou chráněné speciální spodní vrstvou. Oproti botám mají tu výhodu, že sednou perfektně na každou nohu. Dávají pocit lehkosti a přirozenému spětí s přírodou, skoro jakobyste chodili naboso. Jejich nošení je zdravé a podporuje přirozený tvar chodidla a také působí dobře na páteř. A navíc se dají jednoduše srolovat a strčit do batohu či do kapsy. Můžete je tak využívat jako náhradní boty na túry, které nezaberou místo a jsou lehké.

Využití, vlastnosti a materiál, životnost

Pro Skinners existuje celá řada využití. Můžete s nimi chodit na procházky se psem, túry do přírody, cvičit v posilovně, cestovat. Navíc je využijete třeba po jízdě na kolečkových bruslích a nemusíte tak s sebou táhnout neprakticky těžké a objemné boty.

Tvoří je 22% bavlna, 22% viskóza, 45% Polypropylen Siltex a 11% Lycra. Jsou protizápachové a pratelné. Není však vhodné je prát s aviváží a dávat do sušičky.

Životnost záleží na mnoha faktorech - povrch, kde s nimi chodíte (vhodné je plavání, písek, příroda, rychlejší opotřebení nastává u betonu, asfaltu a šotoliny), hmotnosti nositele, agresivitě potu a také, jestli s nimi chodíte, nebo je používáte na běh. Obecně však mohou dosahovat životnosti kolem 650 kilometrů.

Podobné slevy

Chcete kouknout na další zajímavé slevy v kategorii sport? Podívejte se také na slevy do Top4Running, kde vás čeká nejnovější slevy až 80%. Slevy máme i do 11teamsports nebo Hanibal.