RIXO slevy a kupóny

RIXO slevy a kupóny

PromoKupon guarantee

Všechny slevy garantujeme. Odměna pro každého, kdo zde najde neplatnou akci!

RIXO je internetová služba, kde můžete využít naše slevy. Jste unaveni hledáním toho správného pojištění? Přestaňte se potit a nechte to na RIXO.cz, online pojišťovací službě, která vám nabídne srovnání nabídek během několika vteřin. Hledáte srovnání autopojištění, cestovního pojištění nebo třeba energii? RIXO.cz umí všechno. Díky nim nemusíte mluvit jako kovaný pojišťovák, ale dostanete jasné a srozumitelné informace i bez hlubších znalostí. RIXO.cz si také váží svých klientů, proto se každý rok vrací k vašim smlouvám a zkontrolují, zda nemáte přepláceno. Využijte naší nabídky u a ujistěte se, že jste skutečně v nejlepších rukou. Máme přehled o všech jejich nabídkách, stačí si jen vybrat.

Srovnejte si pojištění a energie

A mrkněte i na srovnání hypotéky

   Platí min. do 19.6.2024

Kontrola pojištění zdarma

Ujistěte se, že je vaších smlouvách vše v pořádku

   Platí min. do 19.6.2024

Nejčastější dotazy

Podívejte se, na co se ptají jiní klienti

   Platí min. do 19.6.2024

  Upozornit na nové slevy

Dozvíte se nejdříve o nových kupónech a výprodejích na RIXO!

Přihlášením k odběru souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Víte o nové slevě? Dejte nám vědět!

Jak využít slevový kód na RIXO?

Použití slevového kódu na tomto webu je opravdu jednoduché. Na stránce s košíkem najdete pole pro zadání slevového kódu. Do pole zadejte slevový kód a klikněte na tlačítko "Použít kupón" či obdobný text. Následně pokračujte v objednávce a dokončete ji podle pokynů na stránce.

Pamatujte, že některé slevové kódy mají určitou platnost a mohou být použity pouze na určité produkty nebo v určitém časovém období. Ujistěte se, že jste zadali správný slevový kód a že splňuje všechny požadavky, abyste mohli využít slevu.

rixo-slevovy-kod.png

Jaká je historie služby RIXO?

RIXO.cz je online služba založená v roce 2018, která se v rámci online pojišťovacího prostředí rychle etablovala jako nezastupitelný pomocník při hledání ideálního pojištění. Vlastnění nejpřevratnějších technologických inovací jim umožňuje prezentovat klientům srovnávací nabídky v bleskovém čase. Co je však opravdovou perlou této firmy, je mobilní aplikace, v níž zákazníci mají přehled o všech svých pojistných smlouvách.

RIXO.cz se pravidelně každý rok s pečlivostí vrací k smlouvám svých uživatelů, prověřuje jejich aktuálnost a hledá potenciálně výhodnější alternativy. Tato služba je nejen efektivní, ale také nadevše transparentní a přístupná. Ve snaze vyhnout se složitému jazyku pojišťoven se RIXO snaží komunikovat jasně a srozumitelně, nabízí tak produkty šité na míru, reflektující jedinečné potřeby svých klientů. A jako třešnička na dortu, RIXO.cz se pyšní členstvím v prestižní skupině EMMA Capital, což podtrhuje jejich silnou pozici na trhu a spolupráci s důvěryhodnými pojišťovacími společnostmi.

rixo-sleva-energie.png

Co vše si mohu u RIXO nechat porovnat?

RIXO.cz je více než jen obyčejný srovnávač pojištění. Ať už se vydáváte na cesty a potřebujete solidní cestovní pojištění nebo hledáte ideální autopojištění pro vašeho čtyřkolového miláčka, tato skvělá služba je tu, aby vám pomohla. Chcete chránit svůj majetek? Žádný problém. S touto službou si můžete porovnat nabídky pojištění majetku a najít to pravé pro vaši situaci.

Pokud jde o životní a úrazové pojištění, můžete být jisti, že s pomocí RIXO najdete produkty, které nejlépe odpovídají vašim potřebám a očekáváním. A pro ty, kteří chtějí mít jistotu v oblasti odpovědnosti, ať už pro občany nebo zaměstnance, RIXO.cz nabízí širokou škálu možností. A jako třešnička na dortu, pokud přemýšlíte nad změnou dodavatele elektřiny nebo plynu, můžete si u RIXO.cz srovnat ceny energií a ušetřit! RIXO je váš spolehlivý průvodce světem pojištění a energií.

Podobné slevy

Chcete kouknout na další zajímavé slevy v kategorii pojištění? Podívejte se také na slevy do AXA, kde vás čeká slevový kód 50% na cestovní pojištění. Slevy máme i do Direct.cz nebo Mutumutu.