Revolut promo kód 1250 Kč

Revolut promo kód 1250 Kč

PromoKupon guarantee

Všechny slevy garantujeme. Odměna pro každého, kdo zde najde neplatnou akci!

Získejte bonus za založení Revolut účtu díky promo kódu a k tomu další výhody. Díky této službě můžete cestovat a platit více než 150 měnami. Jednoduše posílat peníze přátelům a mnoho dalšího. Platit tak můžete virtuální kartou Revolut v mobilu, chytrých hodinkách nebo klasickou platební kartou Revolut. Můžete také doporučit přítele a získat tak 1250 Kč.

Jak získat odměnu 625 Kč od nás?

  • Klikněte na odkaz níže, vyplňte telefonní číslo a registrujte se
  • Přidejte peníze na účet přes bankovní účet nebo bankovní kartu. Převody Apple Pay, Google Pay nebo Revolut se nepočítají
  • Objednejte fyzickou kartu, používat ji můžete ihned
  • Proveďte 3 nákupy v minimální výši 100 Kč (použijte jakoukoli virtuální nebo fyzickou kartu Revolut. Převody, dárkové karty nebo hazardní transakce se nepočítají)
  • Napište nám na [email protected]. Jakmile nám odměna dorazí, 625 Kč z ní vám odešleme

Veškeré kroky musí být splněny do 27.5.2024

Pro jakýkoliv dotaz při plnění úkolů nám napište na [email protected]

Získejte 625 Kč při splnění podmínek

Stačí během daného období splnit podmínky a polovinu z ní vám odešleme na účet

   Platí pouze do 27.5.2024

  Upozornit na nové slevy

Dozvíte se nejdříve o nových kupónech a výprodejích na Revolut!

Přihlášením k odběru souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Víte o nové slevě? Dejte nám vědět!

Jak získat vstupní bonus Revolut?

Získání bonusu je opravdu jednoduché. Stačí kliknout na odkaz výše a během daného období splnit kroky popsány v popisku. Jakmile je splníte, ozvěte se nám na [email protected]. Pokud bude vše v pořádku a odměnu obdržíme, polovinu z ní vám obratem pošleme.

Nezapomeňte na to, že kroky je potřeba vždy splnit nejpozději do data uvedeného v popisku v době vaší registrace.

Co je Revolut?

Revolut je mobilní banka, ve které máte možnost si zřídit fyzickou a virtuální kartu MasterCard. Navíc má výhodné kurzy, které vám žádná klasická banka nenabídne. Revolut získal bankovní licenci a tudíž jsou vaše vklady pojištěné. Mobilní aplikace Revolut je zabezpečena snímáním obličeje nebo otiskem prstu.

Bezplatnou virtuální kartu MasterCard můžete získat zdarma. U fyzické karty, která je jednou z podmínek získání bonusu je třeba zaplatit její doručení. Revolut v součastnosti nabízí více než 150 měn a to od klasických jako EURO, CZK, USD nebo Bitcointy a mnoho dalšího. 

revolut-promo-code

Jak probíhá registrace do Revolut a získání karty?

Pokud chcete virtuální kartu zdarma s účtem, registrujte se přes odkaz výše a jakmile dokončíte registraci, můžete virtuální kartu ihned používat. Při registraci je nutné vyplnit vaše osobní údaje (Jméno, příjmení, telefonní číslo, e-mail, heslo, apod.). Dále je nutné ověřit vaší totožnost pomocí občanského průkazu, pasu nebo řidičského průkazu. Nakonec proběhne validace i pomocí vaší fotografie (pořídíte si selfie). Pro založení účtu je nutné vložit minimálně 300 Kč.

Virtuální kartu můžete používat prakticky ihned potom, co je vaše totožnost ověřena. Doručení fyzické karty Revolut trvá zhruba 14 dní, přičemž je potřeba zaplatit cenu dopravy. Revolut je v češtině a ovládání aplikace je velmi intuitivní. Zabezpečení je formou pin kódu, otiskem prstu nebo odemykáním pomocí snímačem obličeje. 

Můžete také využít Premium účet a Metal účet. Účty nabízí utrácení bez poplatků, bez omezení, z bankomatů vybírat dvojnásobek částky, využívat další karty s vlastním designem a mnoho dalšího. 

Zabezpečení Revolut

Jak již bylo řečeno, aplikace má zapečení pomocí tří různých metod: pin kód, otiskem prstu nebo snímač obličeje. Revolut kartu lze pomocí aplikace okamžitě zablokovat v případě, že byla zneužita. Dále můžete využívat denní limity, dále můžete zakázat různé formy placení jako bezkontaktní platby apod. 

Zajímavostí je také zabezpečení pomocí trackingu vaší polohy (GPS) a využívání karty. Pokud vyhodnotí, že aplikace je zneužita, automaticky zablokuje kartu. Toto zabezpečení u nás není u tuzemských bank typické. Také funkce Trezor nabízí zajímavé možnosti jak ušetřit na vysněnou dovolenou. Vaše platby Revolut zaokrouhluje a posílá do trezoru. 

Převádění peněz na Revolut

Můžete využít tři způsoby, jak dobíjet Revolut účet. Jednoduchá metoda je pomocí platební karty, dále můžete bankovním převodem nebo zasílání peněz z jiného majitele Revolut účtu a to okamžitě (řádově čekáte pár sekund).

Nemusíte už zbytečně platit další poplatky za transakci mezi bankami, převod je okamžitý a prakticky na jedno kliknutí. Můžete poslat žádost o peníze s vtipnou GIF svému příteli, kolegyni nebo kamarádovi. Samozřejmostí jsou výhodnější kurzy mezi měnami. 

Sdílené placení je opravdovou novinkou! Stačí, když zaplatí jeden Revolut kartou a následně si rozdělíte platbu mezi své kamarády. Zašlete jim akorát žádost o zaplacení domluvené částky.

Převody měn

Revolut nabízí mít až 20 různých měn na účtě včetně kryptoměn a směnit je za tzv. mezibankovní kurzy. Nejedná se o kurzy bank a směnáren, ale za skutečný kurz, který je v dosavadní zemi. Např. navštívíte Bulharsko a vybere si z bankomatu za takový kurz, který je skutečný. Můžete i spekulovat, jestli bude depreciaci či apreciace kurzu a mít tak další pasivní příjem.   

Měny nemusíte měnit před odjezdem. Můžete klidně zaplatit na místě dovolené např. v Chorvatsku, kde si prodejce strhne částku. Vy uvidíte mezibankovní kurz, který je skutečný a vše se zobrazí v reálném časeDržíte tak výdaje stále pod kontrolou v přehledných grafech a historii. Výdaje jsou rozdělené do kategorii jako jídlo, doprava, apod. 

Základní verze nabízí výběry z bankomatů v tuzemsku a cizině zdarma a to do 200 eur. Vyšší částky si už účtuji s poplatkem 2% z výběru. Obyčejný člověk si s takovou částkou vystačí. 

Bacha na převody měn o víkendech, kdy Revolut dává přirážku od 0,5%! U některých měn bývá přirážka větší. Údajně se může také vyskytnout problém, pokud vybíráte z tuzemského bankomatu, kdy banka připíše poplatek za výběr z cizí karty.