Revolut slevy a kupóny

Revolut slevy a kupóny

Všechny slevy garantujeme. Odměna pro každého, kdo zde najde neplatnou akci!

Získejte bezplatnou kartu Revolut zdarma, slevové kódy a další výhody. Díky této službě můžete cestovat a platit více než 150 měnami s mezibankovním kurzem, posílejte jednoduše peníze svým přátelům jedním tlačítkem a mnoho dalšího. Platit tak můžete virtuální kartou Revolut v mobilu, chytrých hodinkách nebo klasickou platební kartou Revolut.

Bezplatná karta

Otevřete si účet zdarma ještě dnes

   Platí min. do 5.6.2023

  Upozornit na nové slevy

Dozvíte se nejdříve o nových kupónech a výprodejích na Revolut!

Přihlášením k odběru souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Co je Revolut?

Revolut je mobilní banka, ve které máte možnost si zřídit fyzickou a virtuální kartu MasterCard. Navíc má výhodné kurzy, které vám žádná klasická banka nenabídne. Revolut získal bankovní licenci a tudíž jsou vaše vklady pojištěné. Mobilní aplikace Revolut je zabezpečena snímáním obličeje nebo otiskem prstu. 

Bezplatnou kartu MasterCard můžete získat zdarma (běžná cena 5,99€), stačí kliknout na odkaz. Revolut v součastnosti nabízí více než 150 měn a to od klasických jako EURO, CZK, USD nebo Bitcointy a mnoho dalšího. 

Registrace Revolut a získání bezplatné karty zdarma

Pokud chcete kartu zdarma s účtem, musíte kliknout na odkaz zde. Aplikaci si stáhnete přímo z odkazu nebo se na stránkách Revolut se zaregistrujete. Při registraci je nutné vyplnit vaše osobní údaje (Jméno, příjmení, telefonní číslo, e-mail, heslo, apod.). Dále je nutné ověřit vaší totožnost pomocí občanského průkazu, pasu nebo řidičského průkazu. Nakonec proběhne validace i pomocí vaší fotografie (pořídíte si selfie). Je nutné pro založení účtu vložit min. 300 Kč na váš účet. 

Při výběru virtuální karty ji můžete používat prakticky ihned potom, co je vaše totožnost ověřena. Pokud požadujete vaší Revolut kartu fyzicky, musíte si na ní chvíli počkat (obvykle do 14 dnů a zdarma). Lze využít i rychlejší placené varianty. 

Revolut je v češtině, zdarma a ovládání je intuitivní. Zabezpečení je formou pin kódu, otiskem prstu nebo odemykáním pomocí snímačem obličeje. 

Můžete také využít Premium účet a Metal účet. Účty nabízí utrácení bez poplatků, bez omezení, z bankomatů vybírat dvojnásobek částky, využívat další karty s vlastním designem a mnoho dalšího. 

Zabezpečení Revolut

Jak již bylo řečeno, aplikace má zapečení pomocí tří různých metod: pin kód, otiskem prstu nebo snímač obličeje. Revolut kartu lze pomocí aplikace okamžitě zablokovat v případě, že byla zneužita. Dále můžete využívat denní limity, dále můžete zakázat různé formy placení jako bezkontaktní platby apod. 

Zajímavostí je také zabezpečení pomocí trackingu vaší polohy (GPS) a využívání karty. Pokud vyhodnotí, že aplikace je zneužita, automaticky zablokuje kartu. Toto zabezpečení u nás není u tuzemských bank typické. Také funkce Trezor nabízí zajímavé možnosti jak ušetřit na vysněnou dovolenou. Vaše platby Revolut zaokrouhluje a posílá do trezoru. 

Převádění peněz na Revolut

Můžete využít tři způsoby, jak dobíjet Revolut účet. Jednoduchá metoda je pomocí platební karty, dále můžete bankovním převodem nebo zasílání peněz z jiného majitele Revolut účtu a to okamžitě (řádově čekáte pár sekund).

Nemusíte už zbytečně platit další poplatky za transakci mezi bankami, převod je okamžitý a prakticky na jedno kliknutí. Můžete poslat žádost o peníze s vtipnou GIF svému příteli, kolegyni nebo kamarádovi. Samozřejmostí jsou výhodnější kurzy mezi měnami. 

Sdílené placení je opravdovou novinkou! Stačí, když zaplatí jeden Revolut kartou a následně si rozdělíte platbu mezi své kamarády. Zašlete jim akorát žádost o zaplacení domluvené částky.

Převody měn

Revolut nabízí mít až 20 různých měn na účtě včetně kryptoměn a směnit je za tzv. mezibankovní kurzy. Nejedná se o kurzy bank a směnáren, ale za skutečný kurz, který je v dosavadní zemi. Např. navštívíte Bulharsko a vybere si z bankomatu za takový kurz, který je skutečný. Můžete i spekulovat, jestli bude depreciaci či apreciace kurzu a mít tak další pasivní příjem.   

Měny nemusíte měnit před odjezdem. Můžete klidně zaplatit na místě dovolené např. v Chorvatsku, kde si prodejce strhne částku. Vy uvidíte mezibankovní kurz, který je skutečný a vše se zobrazí v reálném časeDržíte tak výdaje stále pod kontrolou v přehledných grafech a historii. Výdaje jsou rozdělené do kategorii jako jídlo, doprava, apod. 

Základní verze nabízí výběry z bankomatů v tuzemsku a cizině zdarma a to do 200 eur. Vyšší částky si už účtuji s poplatkem 2% z výběru. Obyčejný člověk si s takovou částkou vystačí. 

Bacha na převody měn o víkendech, kdy Revolut dává přirážku od 0,5%! U některých měn bývá přirážka větší. Údajně se může také vyskytnout problém, pokud vybíráte z tuzemského bankomatu, kdy banka připíše poplatek za výběr z cizí karty.

Podobné slevy

Chcete kouknout na další zajímavé slevy v kategorii bankovní účty a karty? Podívejte se také na slevy do Raiffeisenbank, kde vás čeká bonus 3000 kč za založení účtu chytrý. Slevy máme i do mBank nebo Skip Pay.