Novoroční výprodej 2024

Oslavte nový rok s výraznými slevami

Počkat se vyplatilo. Nakupte zlevněné zboží po vánocích a ušetřete na neuvěřitelných slevách!

Výprodej slevy až 70%

Na nejlepší slevy natrefíte při povánočních, novoročních a lednových výprodejích. Některé e-shopy už nabízejí hned povánoční slevy. Buďte ostražití, ale zároveň se připravte, že tyhle slevy mohou být lepší než při Black Friday. Proč tomu tak je, se dozvíte dále. 

Povánoční výprodeje 

Ještě jste nedojedli zbytky zbytky bramborového salátu a už startují povánoční výprodeje. Slevové kampaně trvají prakticky až do konce ledna. Vyplatí se nejvíce nakupovat elektroniku za zvýhodněné ceny, dále nábytek nebo také sportovní vybavení na zimní sporty. V případě oblečení a obuvi se mohou slevy vyšplhat i na 75 %. Již zmiňovaná elektronika se dá pořídit ještě levněji až s 80% slevou. Ten, kdo chce tedy co nejvíce ušetřit, rozhodně by si měl na leden počkat. Ve slevách skončí především sezónní zboží, které se neprodalo a zůstává zatím na skladě. Naopak se příliš nemění ceny zboží, pro které neskončila sezóna. Mnoho zákazníků tak nakupuje povánoční dárky až výhradně po vánocích.

Novoroční výprodeje

Počkali jste s nákupy až do doby po vánocích? Pod stromek si to sice už nedáte, ale můžeme vás potěšit, že aspoň výrazně ušetříte. A navíc se vyhnete problémům masového předvánočního nakupování, jako jsou třeba u Black Friday. Novoroční výprodeje jsou tady.  

Dolaďte si třeba domov novými kousky nábytku s výraznými slevami a vytvořte si doma skvělou atmosféru! Nakupujte elektroniku za nejnižší ceny, kterou má nahradit nové řady, které jsou výrazně dražší. Nebo outlet oblečení, které dosahuje slev až 80% jako při Black Friday nebo daleko lépe. 

Lednové výprodeje

Internetové obchody nabízí nejzajímavější slevy v lednu. Lednové výprodeje nabízejí slevy v desítkách procent. Prodejci si zpravidla sezónními výprodeji uvolňují prostory, aby mohli naskladnit nové produkty. Přesto nákup nemusí být vždycky výhodný, a proto si dejte pozor na falešné slevy, o kterých píšeme níže. 

Pozor na falešné slevy

Předvánoční nákupní horečka se pozvolna přehoupla v další, méně hektickou, ale o to zajímavější. Internetové obchody nabízejí výrazné slevy na většinu svého sortimentu a očekávají nápor nakupujících. Důvod je jednoduchý, staré zásoby se musí nahradit novými, ať už se jedná o elektroniku, kosmetiku nebo outlet oblečení. Ovšem pozor, ne každá sleva je skutečná. Někteří obchodníci totiž ve snaze přimět k nakupování co nejvíce zákazníků používají falešné slevy. Proto buďte vždy na pozoru.

Můžete se setkat s nadsazenou původní cenou. Zkontrolujte si původní částku, cenu, za kterou obchodník zboží nabízel před uvedenou slevou. Odpovídá realitě? Ověřte si cenu zboží i u jiných obchodníků. Obezřetní buďte i v případě akcí typu 1+1 zdarma apod. V případě, že nakoupíte zboží v rámci této akce můžete mít problém s reklamací. Reklamace se pak může vztahovat pouze na jeden produkt a produkt zdarma nikoliv.