Novoroční a lednové výprodeje

Oslavte nový rok s výraznými slevami

Počkat se vyplatilo. Nakupte zlevněné zboží po vánocích a ušetřete na neuvěřitelných slevách!

Zimní výprodeje sleva až -50%

Slevový kód -10%

Zimní výprodej sleva až -60%

Zimní výprodeje sleva až -50%

Výprodej slevy až -70%

Zimní výprodej slevy až -70%

Lednový výprodej slevy až -70%

Slevy až -74%

Slevový kód až -70%

Novoroční výprodej sleva -70%

Zimní výprodej slevy až -80%

Lednový výprodej slevy až -72%

Novoroční výprodeje a lednové výprodeje

Počkali jste s nákupy až do doby po vánocích? Pod stromek si to sice už nedáte, ale můžeme vás potěšit, že aspoň výrazně ušetříte. A navíc se vyhnete problémům masového předvánočního nakupování, jako jsou třeba u Black Friday. Novoroční výprodeje 2020 jsou tady. 

Lednové výprodeje elektroniky

Alza se ničím netrápí a nabízí hned zkraje ledna slevy až -80% na vybrané zboží. Naproti tomu Datart nabízí jednorázové slevy domácí spotřebiče a produkty osobní péče. Pokud nakupujete na AliExpress - povánoční výprodej nejen elektroniky dosahují slevy až -90%. Kasa.cz každoročně nabízí slevy až 80% na vybrané zboží a na MALL ušetřete úplně stejně, tedy až 80% z původní ceny. 

Ještě zajímavou nabídku mívá Mironet - sleva až 80% na vybrané zboží. A poslední zajímavé nabídky mívají OKAY - povánoční slevy až -53% na vše nebo Smarty, který nabízí slevy na různé produkty s dopravou zdarma. 

Povánoční výprodeje kosmetiky a oblečení

Notino nabízí novoroční výprodeje se slevou až -70% na parfémy a kosmetiku. K nákupu navíc můžete využít slevové kódy ve výši až -25% a dopravu zdarma na vybrané produkty. V předchozích letech jste mohli dále natrefit na slevy Douglas - sleva na veškeré zboží 50% a to až do konce ledna. Dále Krasa.cz se slevou až -43% na veškeré produkty nebo Parfemy.cz - povánoční výprodej se slevou 60 % na vybrané zboží.

Novoroční výprodeje oblečení mívají kolikrát lepší ceny než na Black Friday. Orsay přišel třeba se slevou až -70% a to včetně dopravy zdarma. UrbanStore zase nabízel slevu až -70% na veškeré oblečení. U Zara bývá nabídka výprodeje veškerého oblečení a velice oblíbený ZOOT nabízí slevu až 50 % na veškeré oblečení. Dopravu zdarma na Zoot nemusíte řešit, stačí si oblečení objednat na výdejnu radosti, oblečení si zde vyzkoušet a nevhodné kousky vrátit na místě. 

Nábytek za nejnižší ceny

SCONTO Nábytek nabízel slevu až -70% na vybraný nábytek. ASKO Nábytek se ozvalo se stejnou slevou až 70%. Pokud rádi nakupujete v IKEA, ušetříte zde na vybraných produktech stovky korun. A co třeba JENA Nábytek? Zde ušetříte až 72% z ceny. A pokud máte rádi Jysk - ušetříte v rozmezí 20 - 60% při nákupu vybraných produktů.

Zimní sportovní výbava a další

Hervis nabízí zajímavé slevy a vy ušetříte stovky korun s povánočním výprodejem. K nákupu v Hervis můžete využít slevové kódy ve výši až -25% včetně dopravy zdarma. Na inSPORTline nakoupíte se slevou až -68%. Akce většinou platí celý leden. Sportisimo se toho nebojí a nabízí až -80% slevy v zimním výprodeji. Nejvyšší čas vyměnit starou zimní sportovní výbavu včetně lyží a koupit něco nového. Za ty nejvýhodnější ceny.

Sleva na léky

Novoroční výprodeje se také týkají on-line lékaren. Například Benu nabízí povánoční výprodej - slevy až -60%, také využijte na Benu dopravu zdarma a Benu slevový kód -5% při splnění limitu nákupu. Dále natrefíte v e-shopu Pilulka na lednový výprodej - slevy až -72%. Akční výprodej Dr. Maxe se také nemusí stydět! Dr. Max nabízí zimní výprodej se slevou až -74%, která potěší každého z nás. 

Šetřete se Zlevňovačem
Zlevňovač
Slevy na dosah v Google Chrome
právě, když je potřebujete.

  Nainstalovat rozšíření

Dostupné na
Chrome web store