PRM slevový kód 10%

PRM slevový kód 10%

PromoKupon guarantee

Všechny slevy garantujeme. Odměna pro každého, kdo zde najde neplatnou akci!

Využijte slevy a kupóny do PRM (dříve Sneaker Studio), kde nakoupíte značkové a stylové boty. Objevte zde nejen širokou nabídku tenisek, ale i oděvů a doplňků pro každý styl a příležitost. Nejenže PRM nabízí limitované kolekce od světově proslulých značek, ale také pravidelné slevové akce, umožňující zákazníkům nakupovat za skvělé ceny. Zákazníci si zde mohou vybírat z širokého spektra produktů, včetně oblečení, obuvi a doplňků jako jsou kabelky, peněženky, šperky, sluneční brýle a další. Jsme přesvědčeni, že si v nabídce e-shopu PRM každý najde to, co hledáte, ať už jsou to nejnovější trendy nebo klasické kousky. Máme přehled o všech akcích obchodu PRM a s využitím slevového promo kódu mohou být vaše nákupy v tomto e-shopu ještě příjemnější.

Slevový kód 10%

Klikněte a přihlaste se dole na stránce k newsletteru, kód vám přijde na e-mail

   Platí min. do 20.7.2024

Sleva až 60% ve výprodeji

Využijte slevu na zlevněné kousky v této nabídce

   Platí min. do 20.7.2024

Nejnovější akce a slevy

Využijte báječné slevy na jejich nové produkty

   Platí min. do 20.7.2024

Doprava zdarma

Podívejte se, jak získát dopravu zdarma

   Platí min. do 20.7.2024

  Upozornit na nové slevy

Dozvíte se nejdříve o nových kupónech a výprodejích na PRM!

Přihlášením k odběru souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Víte o nové slevě? Dejte nám vědět!

Jak využít slevový kód na PRM?

Na stránce s košíkem najdete pole pro zadání slevového kódu. Do pole zadejte slevový kód a klikněte na tlačítko "Použít kupón" či obdobný text. Následně pokračujte v objednávce a dokončete ji podle pokynů na stránce. Pamatujte, že některé slevové kódy mají určitou platnost a mohou být použity pouze na určité produkty nebo v konkrétním časovém období. Ujistěte se, že jste zadali správný slevový kód a že splňuje všechny požadavky, např. Povinná registrace na eshopu, abyste mohli využít slevu. Pokud akce nevyžaduje zadání slevového kódu, bude váš nákupní proces o to jednodušší a stačí kliknout na nabídku slev na tomto webu.

prm-sleva.jpgCo víme o historii obchodu PRM?

PRM je polská platforma pro streetwear a high fashion, která vznikla sloučením značek Sneakerstudio a PRM, a to pod křídly společnosti Answear. PRM nabízí široký výběr módy a obuvi, zaměřující se na unikátní styl a odvážné kombinace. Zaměřuje se zejména na mladou generaci, která hledá limitované edice od světově populárních značek. 

prm-slevovy-kod.jpgCo můžeme nakoupit na e-shopu PRM?

U PRM můžeme nakoupit širokou škálu produktů pro ženy i muže, včetně oděvů, obuvi a různých doplňků. Jejich nabídka zahrnuje módní značky jako jsou např. Adidas, Puma, Vans, Reebok, Represent, Pangaia, Salomon a A-Cold-Wall. Sortiment obchodu PRM je určený pro milovníky moderního luxusního streetwearu a nabízí jak limitované kolekce, tak široký výběr současné módy. Přesvědčte se o jejich nabídce sami a podívejte se na jejich nejnovější slevy ještě dnes.

PRM v zahraničí

Slevové akce na PRM jsou dostupné i v zahraničí. Během dovolené na Jadranu také nepřijdete zkrátka, PRM působí i v Chorvatsku a slevy najdete na PromoKupon.hr.