Portu slevy a kupóny

Portu slevy a kupóny

PromoKupon guarantee

Všechny slevy garantujeme. Odměna pro každého, kdo zde najde neplatnou akci!

Investujte s Portu a ziskejte bonusy, slevy a výhody navíc k zhodnocení svých volných financí. Můžete si s nimi sestavit portfolio na míru nebo využít již některé z připravených investičních strategií. Portu vám dává k dispozici jednoduchou platformu, která nabízí zajímavé možnosti investování nejen pro začátečníky, ale i pro pokročilé uživatele. Navíc máte s nimi k dispozici skvělou podporu v češtině.

Založení účtu zdarma

Založte si účet zdarma u investiční platformy Portu

   Platí min. do 20.7.2024

Jak s Portu investovat

Podívejte se, jak efektivně investovat s Portu

   Platí min. do 20.7.2024

Dětský účet

Poskytněte svým dětem patřičnou finanční podporu

   Platí min. do 20.7.2024

  Upozornit na nové slevy

Dozvíte se nejdříve o nových kupónech a výprodejích na Portu!

Přihlášením k odběru souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Víte o nové slevě? Dejte nám vědět!

Jak funguje Portu a pro koho je určeno?

Portu je inovativní česká fintech platforma, která umožňuje uživatelům snadno investovat do širokého spektra finančních aktiv. Platforma se zaměřuje na poskytování přístupných investičních služeb pro širokou veřejnost, včetně těch, kteří nemají rozsáhlé finanční znalosti nebo zkušenosti. Portu funguje na principu jednoduché mobilní aplikace, která umožňuje uživatelům vytvářet a spravovat své investiční portfolio s několika málo kliky.

Platforma nabízí investice do akcií, dluhopisů, ETF a dalších finančních nástrojů, a to jak na domácích, tak na mezinárodních trzích. Díky nízkým vstupním poplatkům a minimální požadované investici je Portu ideálním řešením pro začínající investory, kteří hledají jednoduchý a přístupný způsob, jak začít budovat své bohatství.

portu-akce-sleva-zdarma.jpgJak se liší Portu a investování do podílových fondů?

Oproti tradičnímu investování do podílových fondů nabízí Portu řadu výhod a odlišností. Jednou z hlavních předností je flexibilita a kontrola nad vlastním investičním portfoliem. Zatímco podílové fondy obvykle vyžadují, aby investice spravoval profesionální správce, který rozhoduje o alokaci aktiv, Portu dává uživatelům možnost samostatně rozhodovat o tom, do čeho investují.

To umožňuje investorům lépe kontrolovat své investiční strategie a přizpůsobovat portfolio svým konkrétním cílům a toleranci k riziku. Navíc Portu nabízí transparentnost poplatků a nižší celkové náklady ve srovnání s mnoha podílovými fondy, což je činí atraktivnější volbou pro investory hledající efektivnější způsob, jak maximalizovat svůj investiční výnos.

portu-sleva-zdarma-investovani.jpgCo si zákazníci na Portu cení nejvíc?

Zákazníci si na Portu nejvíce cení jeho uživatelskou přívětivost, přístupnost a transparentnost. Mobilní aplikace je navržena tak, aby byla co nejintuitivnější a snadno použitelná i pro ty, kteří se s investováním teprve seznamují. Jednoduchost, s jakou lze vytvořit a spravovat investiční portfolio, společně s nízkými vstupními poplatky, dělá z Portu ideální platformu pro mladší generace investorů a ty, kteří si přejí začít investovat s malými částkami.

Kromě toho zákazníci oceňují širokou nabídku investičních možností, které Portu poskytuje, což jim umožňuje diverzifikovat své portfolio a snižovat tak investiční riziko. Transparentnost a férovost poplatkové struktury je dalším klíčovým faktorem, díky kterému si Portu získalo důvěru svých uživatelů.

Portu na Slovensku

Slevové akce na Portu jsou dostupné i v zahraničí. Pro sousední Slovensko najdete všechny Portu slevy na PromoKupon.sk.

Podobné slevy

Chcete kouknout na další zajímavé slevy v kategorii investiční platformy? Podívejte se také na slevy do Vintero, kde vás čeká investiční balíčky. Slevy máme i do HodlBot nebo Obchodování.com.