Vintero slevy a kupóny

Vintero slevy a kupóny

PromoKupon guarantee

Všechny slevy garantujeme. Odměna pro každého, kdo zde najde neplatnou akci!

Vintero přináší unikátní možnost, jak zhodnotit úspory pomocí našeho akčního kódu. Investujte do vzácných vín z věhlasných vinařství Francie. Každý rok se produkují v omezeném množství a na trhu s víny nejsou běžně dostupná. Získávají pro vás co možná největší dostupnou část těchto vín a většinu z vín nabízí k investici jako jediný prodejce na českém trhu.  Investujte do archivního vína s Vintero a získejte exkluzivní VIP balíček vín, který najdete jen přes odkaz z PromoKuponu. Máme přehled o všech jejich promo akcích, stačí si jen vybrat.

Investiční balíčky

Podívejte se, jaké nabízí Vintreo balíčky

   Platí min. do 23.7.2024

Jak začít s investováním do vína

Omrkněte, jak vydělat balík na vínu

   Platí min. do 23.7.2024

  Upozornit na nové slevy

Dozvíte se nejdříve o nových kupónech a výprodejích na Vintero!

Přihlášením k odběru souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Víte o nové slevě? Dejte nám vědět!

Jak využít slevový kód na Vintero?

Použití slevového kódu u Vintero je opravdu jednoduché. Na stránce s košíkem najdete pole pro zadání slevového kódu. Do pole zadejte slevový kód a klikněte na tlačítko "Použít kupón" či obdobný text. Následně pokračujte v objednávce a dokončete ji podle pokynů na stránce. Pamatujte, že některé slevové kódy mají určitou platnost a mohou být použity pouze na určité produkty nebo v určitém časovém období. Ujistěte se, že jste zadali správný slevový kód a že splňuje všechny požadavky, abyste mohli využít slevu.

vintero-slevovy-kod.png

Proč investovat u Vintero?

  • Investice

Hodnota investičních vín po celém světě rostla podle indexu Londýnské burzy vín Liv-ex za posledních 20 let v průměru o více než 11 % ročně.

  • Bezpečnost

O vína se nemusíte bát, jejich uskladnění zajišťujeme v elektronicky zabezpečeném skladu. Ten splňuje veškeré nároky pro skladování investičních vín – odpovídající teplotní režim, vlhkost, absenci denního světla a nežádoucích otřesů.

  • Zkušenosti

Svěřujete se do rukou odborníků. Investicím do vína se věnují více než 10 let a dokáží sestavit portfolio i těm nejnáročnějším investorům.

  • Investiční horizont

Do vín investujete minimálně na dobu 5 let. Investiční vína mohou při správném skladování zrát 15 až 20 let, některá dokonce až 40 let. Během zrání se zvyšuje kvalita vína a jeho dostupnost postupně klesá. To má za následek růst ceny vína.

  • Zázemí v ČR

Oceníte pohodlný nákup vín přímo od českého dodavatele bez zbytečného zařizování. Všechna vína pocházejí přímo ze zámků ve Francii, nebo jsou nakoupena prostřednictvím francouzských Négociantů.