Vintero slevy a kupóny

Vintero slevy a kupóny

PromoKupon guarantee

Všechny slevy garantujeme. Odměna pro každého, kdo zde najde neplatnou akci!

Vintero přináší unikátní možnost, jak zhodnotit úspory pomocí našeho kódu. Investujte do vzácných vín z věhlasných vinařství Francie. Každý rok se produkují v omezeném množství a na trhu s víny nejsou běžně dostupná. Získávají pro vás co možná největší dostupnou část těchto vín a většinu z vín nabízí k investici jako jediný prodejce na českém trhu. O víno se nemusíte bát, jejich uskladnění zajišťují v elektronicky zabezpečeném skladu, který splňuje ty nejpřísnější podmínky pro skladování investičních vín. Investujte do archivního vína s Vintero a získejte exkluzivní VIP balíček vín, který najdete jen přes odkaz z PromoKuponu. Máme přehled o všech jejich promo akcích, stačí si jen vybrat.

VIP balíček výhodně

Tento VIP balíček koupíte exkluzivně pouze přes tento odkaz

   Platí min. do 4.3.2024

Investiční balíčky

Podívejte se, jaké nabízí Vintreo balíčky

   Platí min. do 4.3.2024

Jak začít s investováním do vína

Omrkněte, jak vydělat balík na vínu

   Platí min. do 4.3.2024

  Upozornit na nové slevy

Dozvíte se nejdříve o nových kupónech a výprodejích na Vintero!

Přihlášením k odběru souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Víte o nové slevě? Dejte nám vědět!

Jak využít slevový kód na Vintero?

Použití slevového kódu u Vintero je opravdu jednoduché. Na stránce s košíkem najdete pole pro zadání slevového kódu. Do pole zadejte slevový kód a klikněte na tlačítko "Použít kupón" či obdobný text. Následně pokračujte v objednávce a dokončete ji podle pokynů na stránce. Pamatujte, že některé slevové kódy mají určitou platnost a mohou být použity pouze na určité produkty nebo v určitém časovém období. Ujistěte se, že jste zadali správný slevový kód a že splňuje všechny požadavky, abyste mohli využít slevu.

vintero-slevovy-kod.png

Proč investovat u Vintero?

  • Investice

Hodnota investičních vín po celém světě rostla podle indexu Londýnské burzy vín Liv-ex za posledních 20 let v průměru o více než 11 % ročně.

  • Bezpečnost

O vína se nemusíte bát, jejich uskladnění zajišťujeme v elektronicky zabezpečeném skladu. Ten splňuje veškeré nároky pro skladování investičních vín – odpovídající teplotní režim, vlhkost, absenci denního světla a nežádoucích otřesů.

  • Zkušenosti

Svěřujete se do rukou odborníků. Investicím do vína se věnují více než 10 let a dokáží sestavit portfolio i těm nejnáročnějším investorům.

  • Investiční horizont

Do vín investujete minimálně na dobu 5 let. Investiční vína mohou při správném skladování zrát 15 až 20 let, některá dokonce až 40 let. Během zrání se zvyšuje kvalita vína a jeho dostupnost postupně klesá. To má za následek růst ceny vína.

  • Zázemí v ČR

Oceníte pohodlný nákup vín přímo od českého dodavatele bez zbytečného zařizování. Všechna vína pocházejí přímo ze zámků ve Francii, nebo jsou nakoupena prostřednictvím francouzských Négociantů.