Petissimo slevy a kupóny

Petissimo slevy a kupóny

PromoKupon guarantee

Všechny slevy garantujeme. Odměna pro každého, kdo zde najde neplatnou akci!

Petissimo.cz je e-shop, kde můžete využít náš slevový kód a udělat tak radost svému milovanému mazlíčkovi. Tento eshop se specializuje na prodej kvalitních produktů pro vaše zvířecí kamarády, ať už se jedná o psy, kočky nebo jiné domácí mazlíčky. Můžete zde najít široký výběr krmiv, hraček, pelíšků, vodítek, obojků, postrojů a mnoho dalších produktů, které vašemu chlupatému mazlíčkovi dodají pohodlí a radost. Takže neváhejte, uplatněte slevový kód a navštivte Petissimo, kde najdete vše pro svého chlupatého kamaráda!

Nejnovější slevy a akce

Podívejte se na aktuální nabídku

   Platí min. do 19.6.2024

Věrnostní program

Nakupujte až s 10% slevou

   Platí min. do 19.6.2024

Doprava zdarma

Podívejte se, jak získat dopravu zdarma

   Platí min. do 19.6.2024

  Upozornit na nové slevy

Dozvíte se nejdříve o nových kupónech a výprodejích na Petissimo!

Přihlášením k odběru souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Víte o nové slevě? Dejte nám vědět!

Jak uplatnit slevový kód u Petissimo?

Použití slevového kódu na tomto webu je opravdu jednoduché. Na stránce s košíkem najdete pole pro zadání slevového kódu. Do pole zadejte slevový kód a klikněte na tlačítko "Uplatnění kupónu". Pokračujte v objednávce a dokončete ji podle pokynů na stránce. Pamatujte, že některé slevové kódy mají určitou platnost a mohou být použity pouze na určité produkty nebo v určitém časovém období. Ujistěte se, že jste zadali správný slevový kód a že splňuje všechny požadavky, abyste mohli využít slevu. 

 

petissimo.png

Jaké produkty nabízí Petissimo?

E-shop petissimo.cz je obchod s dobrotami pro vaše domácí mazlíčky. Můžete si zde vybrat ze široké škály krmiv, která jsou natolik výživná, že vaše zvíře bude mít více energie než kdy jindy. A pokud hledáte něco, co vašeho mazlíčka zabaví během dne, máte štěstí - Petissimo má v nabídce široký výběr hraček, které jsou tak zábavné, že se vaše zvíře od nich nebude chtít odtrhnout. Dále zde najdete komfortní pelíšky, aby se váš mazlíček cítil jako král. A pokud potřebujete něco na údržbu jeho srsti, můžete zde zakoupit i šampony, kondicionéry a další produkty, aby se váš mazlíček cítil vždy svěží a voněl vám po celém domě.

Jaká je historie společnosti Petissimo?

Společnost Petissimo byla založena v roce 2006 s cílem, aby učinila pohodlně dostupná kvalitní krmiva pro psy, a to pro každého. To vše samozřejmě za příznivější ceny, než za jaké je možné produkty nakoupit v klasických prodejnách. Jejich nabídka je již zárukou sama o sobě: do webové prodejny se mohou dostat pouze produkty, jejichž vynikající kvalita je všeobecně uznávána, proto zákazníci nemohou být překvapeni. 

Petissimo v zahraničí

Slevové akce na Petissimo jsou dostupné i v zahraničí. Pro sousední Slovensko najdete všechny Petissimo slevy na PromoKupon.sk. Petissimo působí i v Maďarsku a dostupné slevy najdete na PromoKupon.hu.

Podobné slevy

Chcete kouknout na další zajímavé slevy v kategorii krmivo pro mazlíčky? Podívejte se také na slevy do SUPER ZOO, kde vás čeká slevové kódy až 500 kč na brit. Slevy máme i do Bafoo nebo ČasKrmení.