Haffit slevy a kupóny

Haffit slevy a kupóny

PromoKupon guarantee

Všechny slevy garantujeme. Odměna pro každého, kdo zde najde neplatnou akci!

Využijte kupóny a slevy do specializovaného e-shopu Haffit. Tento český obchod nabízí krmení pro vaše psí miláčky a vytváří pro ně krmivo na míru ze surovin, a to přesně podle vašeho výběru. Podívejte se, jaké můžete na Haffit získat slevy nebo jak dosáhnout dopravy zdarma. Máme přehled o všech jejich akcích, stačí si jen vybrat tu nejvhodnější pro vás.

Nejnovější akce a slevy

Podívejte se, jaké produkty ve slevě právě Haffit nabízí

   Platí min. do 20.6.2024

Věrnostní program

Při jedenáctém nákupu dostanete další objednávku zcela zdarma

   Platí min. do 20.6.2024

Sestavte si svoje krmivo

Dopřejte svému pejskovi chutné pokrmy podle vašeho výběru

   Platí min. do 20.6.2024

Doprava zdarma

Omrkněte, za jakých podmínek budete mít dopravu zcela zdarma

   Platí min. do 20.6.2024

  Upozornit na nové slevy

Dozvíte se nejdříve o nových kupónech a výprodejích na Haffit!

Přihlášením k odběru souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Víte o nové slevě? Dejte nám vědět!

Jak využít slevový kód v obchodě Haffit?

Použití slevového kódu na tomto webu je opravdu jednoduché. Na stránce s košíkem najdete pole pro zadání slevového kódu. Do pole zadejte slevový kód a klikněte na tlačítko "Použít kupón". Pokračujte v objednávce a dokončete ji podle pokynů na stránce. V některých případech stačí kliknout pouze na náš odkaz a sleva bude automaticky uplatněna. Pamatujte, že některé slevové kódy mají určitou platnost a mohou být použity pouze na určité produkty nebo v určitém časovém období. Ujistěte se, že jste zadali správný slevový kód a že splňuje všechny požadavky, abyste mohli využít slevu.

haffit-sleva.jpgJaká je historie obchodu Haffit?

E-shop Haffit, se sídlem v Pardubicích, je na trhu krmiv pro psy více než 15 let. Haffit se specializuje na krmivo pro psy na míru s tisíci možnostmi kombinace ingrediencí podle potřeb jednotlivých psů.

Haffit-sleva

Výroba probíhá v Sezemicích u Pardubic pod vedením veterinárního lékaře a specialisty na výživu, technologů a dalších odborníků. Haffit nabízí možnost přizpůsobit krmivo pro psy, například volbou typu masa, doplňků a vyloučením alergenů. Nabízí také věrnostní program a bezplatné doručení pro objednávky.

Podobné slevy

Chcete kouknout na další zajímavé slevy v kategorii krmivo pro mazlíčky? Podívejte se také na slevy do SUPER ZOO, kde vás čeká slevové kódy až 500 kč na brit. Slevy máme i do Bafoo nebo ČasKrmení.