Palmknihy slevový kód 30%

Palmknihy slevový kód 30%

PromoKupon guarantee

Všechny slevy garantujeme. Odměna pro každého, kdo zde najde neplatnou akci!

Palmknihy.cz je e-shop, kde můžete využít slevový kód a zažít na vlastní oči magii knížních světů. S více než 100 000 knihami, od tištěných vydání až po e-knihy a audioknihy, nabízí Palmknihy široký výběr pro naprosto každého čtenáře. Výhodou tohoto obchodu je rychlé odeslání do 24 hodin a akční slevy až výše 70%. Kromě klasických knih zde najdete také dárkové poukazy, e-knihy, audioknihy a také se můžete těšit na pravidelné recenze a tipy na knihy. V nabídce najdete vše od nejnovějších bestsellerů až po klasická literární díla. Jsme přesvědčeni, že se vám jejich nabídka bude líbit a že zde najdete to, co hledáte. Máme přehled o všech jejich akcích, stačí si jen vybrat tu pravou pro vás.

70% sleva na nabídku e-knih

Projděte si nejnovější nabídku slev na e-knihy

   Platí min. do 22.5.2024

Slevový kód 30%

Podívejte se na akce a slevy až do výše 30%

   Platí min. do 22.5.2024

Jarní slevy až do výše 30%

Využijte tuto parádní jarní slevu i vy

   Platí min. do 22.5.2024

Nejprodávanější knihy

Podívejte se, jaké knihy jsou nyní bestsellery

   Platí min. do 22.5.2024

Doprava zdarma

Zjistěte, jak získat dopravu zdarma na vaši objednávku

   Platí min. do 22.5.2024

Cestopisy se slevou až 30 %

Cestopisy se slevou až 30 %

   Platí pouze do 21.5.2024

E-knihy Tima Weavera se slevou 40 %

E-knihy Tima Weavera se slevou 40 %

   Platí pouze do 21.5.2024

  Upozornit na nové slevy

Dozvíte se nejdříve o nových kupónech a výprodejích na Palmknihy!

Přihlášením k odběru souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Víte o nové slevě? Dejte nám vědět!

Jak uplatnit slevový kód v e-shopu Palmknihy?

Na stránce Palmknihy resp. v nákupním košíku, najdete pole pro zadání slevového kódu. Do pole zadejte slevový kód a klikněte na tlačítko "Použít kupón" či obdobný text. Následně slevový kód potvrďte,  pokračujte v objednávce a dokončete ji podle pokynů na stránce. Pamatujte, že některé slevové kódy mají určitou platnost a mohou být použity pouze na určité produkty nebo v konkrétním časovém období. Ujistěte se, že jste zadali správný slevový kód a že splňuje všechny požadavky, např. Povinná registrace či odběr newsletteru, abyste mohli využít slevu. Pokud akce nevyžaduje zadání slevového kódu, bude váš nákupní proces o to jednodušší a stačí kliknout na jejich nabídku.

palmknihy-sleva-akce-vyprodej.jpgCo vše lze zakoupit v obchodě Palmknihy?

V nabídce najdete vše od nejnovějších bestsellerů až po klasická literární díla. Zákazníci si zde mohou pořídit například obľúbené detektivky, tituly vhodné k seberozvoji, romány plné romantiky, biografie slavných osobností nebo odbornou literaturu. 

Co víme o historii obchodu Palmknihy?

Knihkupectví Palmknihy nabízí kvalitní literatůru všech žánrů a to již více než 20 let. Najdete zde kromě klasických knih také knihy k poslechu, do čtečky, tabletu či telefonu i na noční stolek. Toto knihkupectví vás ohromí širokou nabídkou ze které si každý vášnivý čtenář snadno vybere tu svou.

slevovy-kod-palmknihy.jpgKolik stojí doprava u Palmknihy?

Palmknihy nabízí velmi výhodné podmínky pro dopravu. Při nákupu nad stanovenou částkou získávají zákazníci dopravu zcela zdarma, což je ideální pro ty, kteří si přejí objednat více titulů najednou nebo třeba dárky pro své blízké. Pro menší objednávky je doprava také velmi dostupná s minimálním poplatkem, který je konkurenceschopný v rámci trhu. Tato politika je navržena tak, aby podpořila čtenáře ve větších nákupech a zároveň udržela přístupnost pro ty, kteří chtějí vyzkoušet jen jednu nebo dvě knihy.

Podobné slevy

Chcete kouknout na další zajímavé slevy v kategorii knihy? Podívejte se také na slevy do Knihy Dobrovský, kde vás čeká slevový kód 10%. Slevy máme i do Knihy KAZDA nebo Kosmas.