Officeo slevový kód 10%

Officeo slevový kód 10%

Všechny slevy garantujeme. Odměna pro každého, kdo zde najde neplatnou akci!

Získejte slevy a kupóny do e-shopu Officeo. Největší sortiment kancelářských potřeb v ČR najdete v právě v tomto e-shopu. Můžete zde také nakoupit různé druhy papíru, kancelářskou techniku, náplně do tiskáren nebo vhodnou elektroniku pro vaši kancelář. Nyní máte jedinečnou možnost koupit veškeré zboží za parádní ceny. Officeo nabízí slevy, které zde najdete vždy aktualizované. Můžete si přečíst také jejich Officeo magazín, kde najdete skvělé tipy pro váš nákup.

Slevový kód 10%

Stačí se přihlásit k odběru newsletteru

   Platí min. do 10.6.2023

Nejnovější akce a slevy

Podívejte se na aktuální slevy

   Platí min. do 10.6.2023

Dárky a výhodná balení

Všechny akce na jednom místě (slevy, zvýhodněná balení a dárky k objednávce)

   Platí pouze do 30.6.2023

Slevy až 73%

Podívejte se na aktuálně zlevněné zboží

   Platí min. do 10.6.2023

Doprava zdarma

Podívejte se jak získat dopravu zdarma

   Platí min. do 10.6.2023

  Upozornit na nové slevy

Dozvíte se nejdříve o nových kupónech a výprodejích na Officeo!

Přihlášením k odběru souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Jak uplatnit slevový kód Officeo? 

Použití slevového kódu je v e-shopu Officeo zcela jednoduché. Slevový kupón uplatníte v košíku, kde kliknete na v pravém dolním rohu na "mám slevový kupón", vložíte váš promo kód a potvrdíte tlačítkem "vložit". Nyní je slevový kupón uplatněný a váš nákup je levnější díky našemu portálu. Pro lepší orientaci využijte obrázek vložený níže. Neváhejte a využívejte veškeré slevové promo kupóny, aby váš nákup byl vždy levnější.

officeo.png

Historie společnosti Officeo

V Česku je OFFICEO největším dodavatelem kancelářských potřeb. Společnost navazuje na úspěšnou tradici společnosti Papirius, která zde působila od roku 1993. Během své třináctileté historie se Papirius stal nejvýznamnějším dodavatelem kancelářského zboží nejen v České republice, ale postupně také na Slovensku, v Maďarsku a v Polsku. V zájmu dalšího rozvoje společnosti došlo v roce 2007 ke spojení s americkou nadnárodní korporací Office Depot. V roce 2021 došlo k přejmenování názvu na OFFICEO.