Drátek sleva až 35%

Drátek sleva až 35%

Všechny slevy garantujeme. Odměna pro každého, kdo zde najde neplatnou akci!

Drátek je e-shop, který nabízí ve slevě elektronické součástky. Pusťte se do toho, nastudujte vše potřebné, dobře všechno přepočítejte a pak si nakupte potřebné díly v obchodě Drátek. Plošné spoje, CNC, Shield moduly, IOT starter kity, kabely, konektory, vodiče a další a další součástky na vás čekají.

Slevy až 35%

Sekce s akčními cenami

   Platí min. do 30.6.2022

Novinky

Podívejte se na novinky v nabídce

   Platí min. do 30.6.2022

Možnosti dopravy

Podívejte se, za kolik korun nabízí Drátek dopravu

   Platí min. do 30.6.2022

Dárkové poukazy

Tip na dárek

   Platí min. do 30.6.2022

  Upozornit na nové slevy

Dozvíte se nejdříve o nových kupónech a výprodejích na Drátek!

Přihlášením k odběru souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Jak uplatnit slevový kód pro Drátek.cz?

Slevový kupón využijete v košíku, kde zaškrtnete políčko "Mám slevový poukaz" a poté jej vepíšete a potvrdíte. Sleva takto bude uplatněna.

O obchodě Drátek

E-shop Drátek.cz se specializuje na elektro součástky, které zahrnují například IOT vývojové platformy, napájení, zdroje, měniče, programátory, převodníky, adaptéry a mnohé další. Můžete tu sehnat také mechanické prvky, jako jsou třeba šrouby, magnety, matice, podložky, držáky či stahovací pásky. Vše je tu přehledně členěno do kategorií, takže nebude žádný problém najít to, co právě potřebujete.

Podobné slevy

Chcete kouknout na další zajímavé slevy v kategorii elektro? Podívejte se také na slevy do OKAY, kde vás čeká night shopping - sleva 10%. Slevy máme i do Alza nebo FotoŠkoda.