Metaxa sleva 25%

Metaxa sleva 25%

PromoKupon guarantee

Všechny slevy garantujeme. Odměna pro každého, kdo zde najde neplatnou akci!

Dopřejte si Metaxa, ať vám tato sleva neunikne. Ochutnejte kousek středomořské tradice a nechte se unést vůní a chutí, které vám připomenou léto pod olivovníky. Jsme přesvědčeni, že se vám nabídka slev na lahodný nápoj Metaxa bude líbit a že zde najdete to, co hledáte. Máme přehled o všech jejich akcích, stačí si jen vybrat.

Sleva 25% na Bottles&Stories

Láhev Metaxy zde nakoupíte nejlevněji, přesvědčte se sami

   Platí min. do 20.5.2024

  Upozornit na nové slevy

Dozvíte se nejdříve o nových kupónech a výprodejích na Metaxa!

Přihlášením k odběru souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Víte o nové slevě? Dejte nám vědět!

Jak využít slevový kód na Metaxa?

Na stránce s košíkem najdete pole pro zadání slevového kódu. Do pole zadejte slevový kód a klikněte na tlačítko "Použít kupón" či obdobný text. Následně pokračujte v objednávce a dokončete ji podle pokynů na stránce. Pamatujte, že některé slevové kódy mají určitou platnost a mohou být použity pouze na určité produkty nebo v konkrétním časovém období. Ujistěte se, že jste zadali správný slevový kód a že splňuje všechny požadavky, abyste mohli využít slevu. Pokud akce nevyžaduje zadání slevového kódu, bude váš nákupní proces o to jednodušší a stačí kliknout na naši slevovou nabídku.

metaxa-slevovy-kod.pngJaká chutná Metaxa?

Metaxa je řecká pálenka, kterou poprvé připravil Spyros Metaxas v roce 1888. Jde o směs brandy, koření a vína. Je to jedinečný řecký nápoj s dlouhou tradicí. Jeho autor Spyros Metaxas jistě netušil, že se jeho značka stane jedním ze symbolů slunného Řecka. Celkově je Metaxa známa svou jemností, bohatostí a hloubkou chuti, což ji činí oblíbeným nápojem mnoha milovníků likérů po celém světě.

Podobné slevy

Chcete kouknout na další zajímavé slevy v kategorii alkohol? Podívejte se také na slevy do Bottles & Stories, kde vás čeká slevový kód 12%. Slevy máme i do OsobníVinotéka.cz nebo AVIVA wines.