Maluj podle čísel slevový kód 200 Kč

Maluj podle čísel slevový kód 200 Kč

PromoKupon guarantee

Všechny slevy garantujeme. Odměna pro každého, kdo zde najde neplatnou akci!

Uplatněte slevový kód v obchodě Maluj podle čísel, za kterým stojí majitelka Majda, která je umělkyně tělem i duší. Po bezmála 21ti namalovaných obrazech vzala všechny nápady, postřehy a nedostatky u nakoupených sad dohromady. Posléze společně se svými přáteli založila svůj vlastní e-shop, ve kterém můžete vybírat ze stovky různých obrazů, které dokáže namalovat naprosto každý. Takto namalovaný obrázek je ideálním dárkem pro vaše blízké. Neváhejte proto ani vteřinu a s pomocí našich slevových kódů nakupujte na tomto eshopu i vy!

Slevový kupón 200 Kč

Podívejte se, jak získat slevu 200 Kč

   Platí min. do 19.6.2024

Slevový kód 100 Kč

Stačí se ve vyskakovacím okně přihlásit k odběru novinek

   Platí min. do 19.6.2024

Okamžitá sleva 3%

Stačí se zaregistrovat do věrnostního programu, můžete získat až 10% slevu

   Platí min. do 19.6.2024

Nejprodávanější kousky

Podívejte se na aktuálně nejžádanější zboží

   Platí min. do 19.6.2024

Doprava zdarma

Podívejte se, jak získat dopravu zdarma

   Platí min. do 19.6.2024

  Upozornit na nové slevy

Dozvíte se nejdříve o nových kupónech a výprodejích na Maluj podle čísel!

Přihlášením k odběru souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Víte o nové slevě? Dejte nám vědět!

Jak využít slevový kód na Maluj podle čísel?

Použití slevového kódu na tomto webu je opravdu jednoduché. Na stránce s košíkem najdete pole pro zadání slevového kódu. Do pole zadejte slevový kód a klikněte na tlačítko "Použít kupón". Pokračujte v objednávce a dokončete ji podle pokynů na stránce. Pamatujte, že některé slevové kódy mají určitou platnost a mohou být použity pouze na určité produkty nebo v určitém časovém období. Ujistěte se, že jste zadali správný slevový kód a že splňuje všechny požadavky, abyste mohli využít slevu.

malujpodlecisel.png

Co víme o eshopu Malování podle čísel?

 Jedná o internetový eshop, který se zabývá prodejem malování podle čísel nebo souvisejících produktů a potřeb. Malování podle čísel je zábavná a relaxační činnost, při které je obraz rozdělen na malé oblasti, které jsou označeny čísly. Každé číslo odpovídá konkrétní barvě. Malování podle čísel je oblíbené mezi dětmi i dospělými, protože pomáhá rozvíjet motorické dovednosti, koncentraci a tvořivost.

Jaké jsou recenze na Maluj podle čísel?

Maluj podle čísel má 162 recenzí na Heurece. 100 % nakupujících tento obchod doporučuje a celkové hodnocení obchodu je 5,0 z 5. Tyto údaje jsou zde aktualizovány každý týden.

Podobné slevy

Chcete kouknout na další zajímavé slevy v kategorii kreativita? Podívejte se také na slevy do Empikfoto, kde vás čeká slevové kódy až 50%. Slevy máme i do Krajina omalovánek nebo Muzeum LEGA.