mallpay slevový kód 100 Kč

mallpay slevový kód 100 Kč

Všechny slevy garantujeme. Odměna pro každého, kdo zde najde neplatnou akci!

Získejte slevu na mallpay pomocí dárkového poukazu na 100 Kč při nové registraci. Využijte výhody Mall Pay, se kterým zaplatíte nejen v Mall.cz, ale i v dalších e-shopech. Platit navíc můžete až 14 dní po dokončení objednávky, takže máte jistotu, že platíte už za doručené zboží. S ověřenými účty (START, PLUS a KOMPLET) získáváte další výhody jako placení až za 50 dní v hodnotě do 50 tisíc Kč, řemeslníka do domu zdarma nebo předplatné časopisu dTest.

Promo kód na 100 Kč

Zadejte při prvním nákupu tento kupón do MallPay, viz návod dole

   Platí pouze do 31.12.2022

Mall Pay START zdarma

Objevte další výhody tím, že si otevřete účet START zdarma

   Platí min. do 19.1.2022

Sleva 10% na Mall.cz

Ušetřete díky skipovací kartě Mall Pay na prvním nákupu z Mall.cz

   Platí min. do 19.1.2022

Bonus až 950 Kč v odměnách

Získejte odměny u partnerů CZC, Košík.cz a dalších

   Platí min. do 19.1.2022

Kde přijímají mallpay?

Podívejte se na dlouhý seznam e-shopů, kde přes mallpay můžete platit

   Platí min. do 19.1.2022

  Upozornit na nové slevy

Dozvíte se nejdříve o nových kupónech a výprodejích na mallpay!

Přihlášením k odběru souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Jak uplatnit dárkový poukaz na mallpay?

Výše zmíněný voucher na mallpay můžete uplatnit pouze při placení v e-shopu přes mallpay. Do této skupiny patří Mall.cz a další e-shopy, ale musíte vybrat mallpay jako platební metodu. Kupón uplatňujete až v dalším kroku.

Kupón uplatňujete až po nákupu při přihlášení do zákaznické zóny Mall Pay, když přejdete do sekce "Nákupy a platby" tak jako na obrázku níže.

Na zaplacení objednávky máte 14 dní. V okamžiku, kdy se rozhodnete zaplatit, klikněte na "Zaplatit". A právě v sekci placení máte možnost uplatnit kupón.

Stačí kliknout na "Máte dárkový poukaz" a vložíte slevový kód, který jsme vám poskytli výše na této stránce.

Jaké jsou typy účtů na mallpay?

mallpay nabízí 4 drhy účtů, které u nich můžete mít. Jmenovitě to jsou NA ZKOUŠKU, START, PLUS a KOMPLET. První dva jmenované jsou zdarma. Více se však vyplatí START, který získáte jen jednoduchým ověřením účtu. Přechod na START je zdarma a získáte tím možnost platit až 50 000 Kč s bezplatným odložením platby na 50 dní. Další výhody posuďte sami ze srovnání níže.

Mall pay účty

Pokud plánujete mallpay používat častěji, určitě se vyplatí i placené účty PLUS a KOMPLET. Získáte k nim tzv. skipovací kartu, se kterou můžete platit všude, takže se to chová skoro jako bankovní účet. Navíc získáte i bezkonkurenční výhody v podobě řemeslníka do domu zdarma 2x ročně nebo časopis dTest. A to se za pár desítek korun vyplatí.

Kde mohu uplatnit mallpay?

V době psaní tohoto textu je mallpay akceptován jako platební metoda u více než 100 e-shopů. Mezi ně patří Mall.cz, CZC, Leo Express, Vivantis, Krása.cz, Prozdraví.cz nebo Hodinky.cz. Na většinu těchto e-shopů nabízíme také samostatné slevy, které jdou s mallpay zkombinovat. Aktuální seznam e-shopů najdete na stránkách mallpay.

Přejeme šťastný nákup!