Kraken bonus $10 za založení účtu

Kraken bonus $10 za založení účtu

PromoKupon guarantee

Všechny slevy garantujeme. Odměna pro každého, kdo zde najde neplatnou akci!

Získejte bonus $10 na krypto burzu Kraken díky založení skrz odkaz níže. Podmínky pro získání tohoto bonusu jsou jednoduché - stačí nakoupit krypto za $100. Obchodní platforma Kraken patří k naprosté špičce mezi kryptoměnovými burzami, takže bude o vaše finance dobře postaráno. K dispozici máte širokou škálu nástrojů, díky kterým se vám bude trh daleko lépe analyzovat.

Zvací kód na $10

Stačí si založit účet a nakoupit krypto za $100, pak dostanete $10 zdarma

   Platí min. do 20.6.2024

  Upozornit na nové slevy

Dozvíte se nejdříve o nových kupónech a výprodejích na Kraken!

Přihlášením k odběru souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Víte o nové slevě? Dejte nám vědět!

Jak získat bonus $10 za založení účtu u Kraken?

Pro vyzvednutí této odměny stačí, když si založíte účet skrz odkaz výše a investujete alespoň $100. Na získání bonusu máte však pouze 30 dnů.

kraken-bonus-promo-code

Proč obchodovat u Kraken?

Kraken je online platforma pro obchodování kryptoměn, která umožňuje uživatelům nakupovat, prodávat a obchodovat s digitálními měnami v reálném čase. Je to jedna z největších a nejuznávanějších burz pro kryptoměny na světě, která se může pochlubit bezpečností, spolehlivostí a rychlostí.

Kraken nabízí uživatelům širokou škálu kryptoměn, včetně Bitcoinu, Ethereumu, Litecoinu, Ripple a mnoha dalších. Platforma má uživatelsky přívětivé rozhraní a nabízí mnoho funkcí pro pokročilé obchodníky, včetně možnosti zřídit a spravovat vlastní portfolia, sledovat grafy a analyzovat trhy.

Kraken se pyšní vysokou mírou bezpečnosti, což zahrnuje několik zabezpečovacích opatření jako například dvojfaktorovou autentizaci, šifrování dat a offline uložení kryptoměn. To vše pomáhá chránit uživatele a jejich digitální aktiva před potenciálními hrozbami.

Obchodování na Kraken je také rychlé a efektivní. Burza nabízí rychlé zpracování transakcí a nízké poplatky, což z ní dělá atraktivní volbu pro uživatele, kteří hledají spolehlivou a efektivní platformu pro obchodování kryptoměn.

Celkově lze říci, že Kraken je jednou z nejlepších platforem pro obchodování kryptoměn, která nabízí uživatelům bezpečnost, spolehlivost a efektivitu. Pokud se zajímáte o obchodování s digitálními měnami, Kraken je určitě jedna z platforem, kterou byste měli zvážit.

Kraken v zahraničí

Slevové akce na Kraken jsou dostupné i v zahraničí. Pro sousední Slovensko najdete všechny Kraken slevy na PromoKupon.sk. Pro informace o slevách na Kraken v angličtině pokračujte na MaxiCoupon.

Podobné slevy

Chcete kouknout na další zajímavé slevy v kategorii burzovní aplikace? Podívejte se také na slevy do Trading212, kde vás čeká získejte bonus až 100 €. Slevy máme i do Binance nebo Coinmate.