Admiral Markets $15 Bonus za založení účtu

Admiral Markets $15 Bonus za založení účtu

PromoKupon guarantee

Všechny slevy garantujeme. Odměna pro každého, kdo zde najde neplatnou akci!

Založte si účet u Admiral Markets a získejte bonus $15 za založení účtu. Admiral Markets je broker, který vám umožní obchodovat s pákou až 1:500 a své obchody realizovat s opravdu nízkými spready. Navíc vám pro otevření účtu stačí pouhých $100 s tím, že za vklad neplatíte žádné poplatky navíc. Admiral Markets navíc nabízí také nejrůznější výhody jako vzdělávání nebo možnost získat bonus za doporučení přítele.

Investice zahrnují rizika a nejsou vhodné pro všechny investory. CFD jsou složité nástroje s vysokým rizikem rychlé ztráty peněz v důsledku pákového efektu.

Bonus $15 za založení účtu

Klikněte zde pro získání bonusu a postupujte podle návodu níž

   Platí min. do 20.7.2024

  Upozornit na nové slevy

Dozvíte se nejdříve o nových kupónech a výprodejích na Admiral Markets!

Přihlášením k odběru souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Víte o nové slevě? Dejte nám vědět!

Jak získat bonus $15 za založení účtu u Admiral Markets?

  1. Klikněte na odkaz výše
  2. Založte si účet Invest.MT5 u Admiral Markets AS Jordan Ltd nebo Admirals AU Pty Ltd
  3. Vložit peníze na účet (aktivace)
  4. Zrealizovat první investici

Bonus získáte po provedení těchto 4 kroků s tím, že na splnění máte maximálně 365 dní.

admiral-markets-bonus-promo-code

O společnosti Admiral Markets

Admiral Markets je mezinárodní brokerská společnost, která nabízí obchodování s různými finančními nástroji jako jsou akcie, komodity, indexy a měnové páry na mnoha světových trzích. Společnost byla založena v roce 2001 a má sídlo v Estonsku. Admiral Markets je známý pro svou technologickou vyspělost a poskytování široké škály nástrojů pro obchodování, včetně vlastní obchodní platformy a aplikací pro mobilní zařízení. Společnost je regulována v několika zemích, včetně Evropské unie, což zajišťuje bezpečnost a důvěryhodnost pro obchodníky po celém světě.

Admiral Markets v zahraničí

Slevové akce na Admiral Markets jsou dostupné i v zahraničí. Pro sousední Slovensko najdete všechny Admiral Markets slevy na PromoKupon.sk. Pro informace o slevách na Admiral Markets v angličtině pokračujte na MaxiCoupon.

Podobné slevy

Chcete kouknout na další zajímavé slevy v kategorii burzovní aplikace? Podívejte se také na slevy do Trading212, kde vás čeká získejte bonus až 100 €. Slevy máme i do Binance nebo Coinmate.