EZshop sleva až 67%

EZshop sleva až 67%

PromoKupon guarantee

Všechny slevy garantujeme. Odměna pro každého, kdo zde najde neplatnou akci!

Získejte slevy a slevové kódy do EZshop. V tomto internetovém obchodě nakoupíte elektroniku, domácí a kuchyňské potřeby a další. Cílem projektu EZshop je především poskytnout lidem kvalitní produkty za rozumné ceny. Veškeré produkty v nabídce EZshopu jsou před tím než se dostanou do nabídky testovány, takže můžete počítat s vysokou kvalitou.

Nejnovější slevy až 67%

Nakupte až o dvě třetiny levněji

   Platí min. do 22.4.2024

Kuchyňské nádobí - sleva až 60%

Nakupte kuchyňské nádobí za skvělou cenu

   Platí min. do 22.4.2024

Doprava zdarma

Aktualizovanou částku pro získání dopravy zdarma najdete zde

   Platí min. do 22.4.2024

  Upozornit na nové slevy

Dozvíte se nejdříve o nových kupónech a výprodejích na EZshop!

Přihlášením k odběru souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Víte o nové slevě? Dejte nám vědět!

Jak využít slevový kód do EZshop?

Pro zadání kupónu klikněte v pravém horním rohu stránky na ikonu košíku. Slevový kód pak můžete zadat do pole s popisem Vložte svůj kód, které najdete pod seznamem vámi zvoleného zboží.

ezshopkod

Co najdete v nabídce EZshop?

V EZshopu nakoupíte fritézy, odšťavňovače, mixéry, kráječe, váhy, prkénka, elektrický gril, odpuzovač hmyzu, teplovzdušný ventilátor, odstraňovač žmolků, tyčový bezkabelový vysavač, mechanický zametač, napařovací žehličku, ochlazovač vzduchu, masážní podložku, zastřihovač vlasů a vousů, vakuový čistič pleti a mnoho dalšího.

Jaké jsou recenze na EZshop?

EZshop má 40 recenzí na Heurece. 93 % nakupujících tento obchod doporučuje a celkové hodnocení obchodu je 4,7 z 5. Tyto údaje jsou zde aktualizovány každý týden.

EZshop na Slovensku

Slevové akce na EZshop jsou dostupné i v zahraničí. Pro sousední Slovensko najdete všechny EZshop slevy na PromoKupon.sk.

Podobné slevy

Chcete kouknout na další zajímavé slevy v kategorii domácí potřeby? Podívejte se také na slevy do Allegro, kde vás čeká slevový kód 250 kč. Slevy máme i do Alza nebo GrilyKrby.cz.