EZshop sleva až 67%

EZshop sleva až 67%

Všechny slevy garantujeme. Odměna pro každého, kdo zde najde neplatnou akci!

Získejte slevy a slevové kódy do EZshop. V tomto internetovém obchodě nakoupíte elektroniku, domácí a kuchyňské potřeby a další. Cílem projektu EZshop je především poskytnout lidem kvalitní produkty za rozumné ceny. Veškeré produkty v nabídce EZshopu jsou před tím než se dostanou do nabídky testovány, takže můžete počítat s vysokou kvalitou.

Aktuální akce - sleva až 67%

Nakupte až o dvě třetiny levněji

   Platí min. do 11.6.2023

Kuchyňské nádobí - sleva až 60%

Nakupte kuchyňské nádobí za skvělou cenu

   Platí min. do 11.6.2023

Doprava zdarma

Stačí nakoupit za 2 000 Kč

   Platí min. do 11.6.2023

  Upozornit na nové slevy

Dozvíte se nejdříve o nových kupónech a výprodejích na EZshop!

Přihlášením k odběru souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Jak využít slevový kód do EZshop?

Pro zadání kupónu klikněte v pravém horním rohu stránky na ikonu košíku. Slevový kód pak můžete zadat do pole s popisem Vložte svůj kód, které najdete pod seznamem vámi zvoleného zboží.

ezshopkod

Co najdete v nabídce EZshop?

V EZshopu nakoupíte fritézy, odšťavňovače, mixéry, kráječe, váhy, prkénka, elektrický gril, odpuzovač hmyzu, teplovzdušný ventilátor, odstraňovač žmolků, tyčový bezkabelový vysavač, mechanický zametač, napařovací žehličku, ochlazovač vzduchu, masážní podložku, zastřihovač vlasů a vousů, vakuový čistič pleti a mnoho dalšího.

Jaké jsou recenze na EZshop?

EZshop má 40 recenzí na Heurece. 93 % nakupujících tento obchod doporučuje a celkové hodnocení obchodu je 4,7 z 5. Tyto údaje jsou zde aktualizovány každý týden.

EZshop na Slovensku

Slevové akce na EZshop jsou dostupné i v zahraničí. Pro sousední Slovensko najdete všechny EZshop slevy na PromoKupon.sk.

Podobné slevy

Chcete kouknout na další zajímavé slevy v kategorii domácí potřeby? Podívejte se také na slevy do GrilyKrby.cz, kde vás čeká slevový kód 5%. Slevy máme i do Mall nebo Officeo.