eDarling slevy a kupóny

eDarling slevy a kupóny

PromoKupon guarantee

Všechny slevy garantujeme. Odměna pro každého, kdo zde najde neplatnou akci!

Zkuste slevy a kupóny na seznamku eDarling, která se označuje jako seznamka pro náročné. Seznamka eDarling narozdíl od klasických aplikací jako Tinder není zdarma, ale funguje na principu placeného členství. Její největší výhodou je detailní test osobnosti, složený ze 280 otázek, díky kterému vám pak eDarling navrhuje ideální partnery přesně podle vašich preferencí.

Chci se seznámit!

Poznejte svého ideálního partnera

   Platí min. do 20.5.2024

  Upozornit na nové slevy

Dozvíte se nejdříve o nových kupónech a výprodejích na eDarling!

Přihlášením k odběru souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Víte o nové slevě? Dejte nám vědět!

Jak funguje eDarling?

eDarling funguje jinak než většina seznamek. Již během registrace začíná proces hledání vašeho ideálního partnera skrz Test osobnosti, kde odpovídáte na 280 otázek v rámci toho úplně nejkomplexnějšího testu na trhu. Ten lze vyplnit pouze jednou, takže ho vyplňujte pečlivě, protože na základě vašich odpovědí vám potom eDarling navrhuje partnery. Ty vybírá na základě vámi nastavených preferencí a dle testu osobnosti, takže je velká šance, že zde narazíte na vašeho ideálního partnera.

edarling

Jak zrušit účet na eDarling?

Účet jde zrušit jak přes aplikaci, tak v prohlížeči. Pokud jej rušíte v aplikaci, přejděte na Můj účet a klikněte na Smazat účet. Pak už stačí jen vybrat důvod a zrušení potvrdit zadáním e-mailu a hesla. Pokud účet rušíte přes prohlížeč, v menu zvolte Můj účet a vyberte Osobní údaje. Klikněte na Vymazat účet a odkaz "zde". Následně vyberte důvod a klikněte na Pokračovat. A jako poslední krok zadejte své heslo a dejte Potvrdit. 

Podobné slevy

Chcete kouknout na další zajímavé slevy v kategorii seznamky? Podívejte se také na slevy do EliteDate, kde vás čeká registrace zdarma. Slevy máme i do Tinder nebo AffilBox.