Tinder sleva na předplatném

Tinder sleva na předplatném

PromoKupon guarantee

Všechny slevy garantujeme. Odměna pro každého, kdo zde najde neplatnou akci!

Zjistěte, jaké můžete získat slevy na Tinder a jaké jsou výhody a ceny tarifů Free, Plus, Gold a Platinum. Tinder je nejpopulárnější online seznamka, která si získala uživatele svou jednoduchostí a zábavností. Je známá především v podobě mobilní aplikace, ale pro pohodlnější psaní je přístupná i z počítače přes web.

Sleva na předplatném

Předplatné je levnější, když si je koupíte přes prohlížeč namísto z appky

   Platí min. do 23.7.2024

  Upozornit na nové slevy

Dozvíte se nejdříve o nových kupónech a výprodejích na Tinder!

Přihlášením k odběru souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Víte o nové slevě? Dejte nám vědět!

Tarify a ceny

Tinder nabízí mnoho placených výhod. Patří mezi ně Tinder Plus, Gold a Platinum, pak také Super lajky a Boosty. Cena těchto výhod je pro každého jiná a odvíjí se od několika faktorů, přičemž hlavní roli hraje věk a lokalita. 

Jaké slevy Tinder nabízí?

Kromě bonusu za doporučení, můžete také ušetřit na nákupu předplatného přes prohlížeč. Tato sleva není vždy pravidlem a je u každého jiná ale může dosahovat výše až 15%. Proto se před nákupem podívejte, jakou nabídku vám Tinder dá přes aplikaci a přes prohlížeč, a zvolte výhodnější variantu.

Tinder Swindler na Netflixu

Tinder je aktuálně nejpopulárnější seznamkou na světě, kterou v poslední době ještě zvýšila novinka Tinder Swindler, kterou můžete zhlédnout na Netflixu. Popisuje příběh několika žen, které podlehly nečistým praktikám podvodníka, který z nich touto cestou dostal nemalé finanční prostředky.

Podobné slevy

Chcete kouknout na další zajímavé slevy v kategorii seznamky? Podívejte se také na slevy do eDarling, kde vás čeká chci se seznámit!. Slevy máme i do EliteDate nebo AffilBox.