Ebola slevový kód -33%

Ebola slevový kód -33%

Všechny slevy garantujeme. Odměna pro každého, kdo zde najde neplatnou akci!

Získejte slevový kupón na oblíbený webhosting od Eboly. Je nyní k dispozici ve slevě s tímto exkluzivním kódem. Kupón uplatníte v objednávce a získáte slevu na první rok.

Hosting Ebola.cz má několik variant, které jsou vhodné pro začátečníky i pokročilé. Předností je výkonný webhosting s poměrně neomezeným prostorem a přístupem. K dispozici jsou automatické instalátory Wordpressu, Joomly nebo Prestashopu. Data jsou automaticky zálohována a potěší také Git repozitář.

Sleva 33% na webhosting a VPS

Speciální kupón pro návštěvníky PorovnejHosting.cz

  Platí pouze do 1.1.2020

Zlevňovač najde slevy za vás!

Rozšíření do Chrome, s kterým máte všechny kupóny a akce na dosah.

Jak uplatnit slevový kód

Pokud chcete uplatnit slevový kupón, stačí při nákupu přejít k objednávce. Na stránce "Objednávka" lze uplatnit kód, až na 3 stránce objednávky. Na poslední stránce je souhrn ceny a možnost uplatnit slevový kupón. V poli "Slevový kupón" vyplníte Váš kód a poté stačí kliknout na "Načíst kupón" a kód je uplatněný.

Obrázek portálu Ebola, kde můžete uplatnit slevy

Proč si založit hosting u Ebola.cz

Společnost nabízí kvalitní hosting pro různé typy provozu. Od základních požadavků zákazníků po ty nejnáročnější. Můžete využít neomezený přenos dat, subdomén nebo ftp účtů. Hosting dále obsahuje vše co potřebujete k provozu: nejnovější PHP a MySQL, HTTPS zdarma a plno dalších funkcí. Vyberte si svůj balíček a využijte slevových kupónů, aby jste s námi ušetřili. 


 
Šetřete se Zlevňovačem
Zlevňovač
Slevy na dosah v Google Chrome
právě, když je potřebujete.

  Nainstalovat rozšíření

Dostupné na
Chrome web store