Ebola slevy a kupóny

Ebola slevy a kupóny

PromoKupon guarantee

Všechny slevy garantujeme. Odměna pro každého, kdo zde najde neplatnou akci!

Získejte slevový kupón na oblíbený webhosting Ebola. Ten je nyní k dispozici ve slevě s tímto exkluzivním kódem. Kupón uplatníte v objednávce a získáte slevu na první rok.

Hosting Ebola má několik variant, které jsou vhodné pro začátečníky i pokročilé. Předností je výkonný webhosting s poměrně neomezeným prostorem a přístupem. K dispozici jsou automatické instalátory Wordpressu, Joomly nebo Prestashopu. Data jsou automaticky zálohována a potěší také Git repozitář.

Webhosting již od 39 Kč/měs

Plaťte s Ebolou jen 39 Kč měsíčně za webhosting

   Platí min. do 22.5.2024

GIT repozitáře

Neomezené množství GIT repozitářů

   Platí min. do 22.5.2024

Grafické statistiky

Přehledně zjistíte, kdo váš web navštěvuje

   Platí min. do 22.5.2024

  Upozornit na nové slevy

Dozvíte se nejdříve o nových kupónech a výprodejích na Ebola!

Přihlášením k odběru souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Víte o nové slevě? Dejte nám vědět!

Jak uplatnit slevový kód

Pokud chcete uplatnit slevový kupón, stačí při nákupu přejít k objednávce. Na stránce "Objednávka" lze uplatnit kód až na 3. stránce. Na poslední stránce je souhrn ceny a možnost uplatnit slevový kupón. V poli "Slevový kupón" vyplníte Váš kód a poté stačí kliknout na "Načíst kupón" a je uplatněný.

Obrázek portálu Ebola, kde můžete uplatnit slevy

Proč si založit hosting u Ebola

Společnost nabízí kvalitní hosting pro různé typy provozu. Od základních požadavků zákazníků po ty nejnáročnější. Můžete využít neomezený přenos dat, subdomén nebo ftp účtů. Hosting dále obsahuje vše, co potřebujete k provozu: nejnovější PHP a MySQL, HTTPS zdarma a plno dalších funkcí. Vyberte si svůj balíček a využijte slevových kupónů, abyste s námi ušetřili. 

Podobné slevy

Chcete kouknout na další zajímavé slevy v kategorii hostingové služby? Podívejte se také na slevy do WEDOS, kde vás čeká exkluzivní kupón 50% na webhosting. Slevy máme i do Český-hosting.cz nebo ONEbit.