Ebola slevový kód -33%

Ebola slevový kód -33%

Všechny slevy garantujeme. Odměna pro každého, kdo zde najde neplatnou akci!

Získejte slevový kupón na oblíbený webhosting od Eboly. Je nyní k dispozici ve slevě s tímto exkluzivním kódem. Kupón uplatníte v objednávce a získáte slevu na první rok.

Hosting Ebola má několik variant, které jsou vhodné pro začátečníky i pokročilé. Předností je výkonný webhosting s poměrně neomezeným prostorem a přístupem. K dispozici jsou automatické instalátory Wordpressu, Joomly nebo Prestashopu. Data jsou automaticky zálohována a potěší také Git repozitář.

Sleva 33% na webhosting a VPS

Speciální kupón pro návštěvníky PorovnejHosting.cz

  Platí pouze do 1.1.2020

Zlevňovač najde slevy za vás!

Rozšíření do Chrome, s kterým máte všechny kupóny a akce na dosah.

Jak uplatnit slevový kód

Pokud chcete uplatnit slevový kupón, stačí při nákupu přejít k objednávce. Na stránce "Objednávka" lze uplatnit kód, až na 3 stránce objednávky. Na poslední stránce je souhrn ceny a možnost uplatnit slevový kupón. V poli "Slevový kupón" vyplníte Váš kód a poté stačí kliknout na "Načíst kupón" a kód je uplatněný.

Obrázek portálu Ebola, kde můžete uplatnit slevy

Proč si založit hosting u Ebola

Společnost nabízí kvalitní hosting pro různé typy provozu. Od základních požadavků zákazníků po ty nejnáročnější. Můžete využít neomezený přenos dat, subdomén nebo ftp účtů. Hosting dále obsahuje vše co potřebujete k provozu: nejnovější PHP a MySQL, HTTPS zdarma a plno dalších funkcí. Vyberte si svůj balíček a využijte slevových kupónů, aby jste s námi ušetřili. 


 
Šetřete se Zlevňovačem
Zlevňovač
Slevy na dosah v Google Chrome
právě, když je potřebujete.

  Nainstalovat rozšíření

Dostupné na
Chrome web store