Woltair sleva až 225 000 Kč

Woltair sleva až 225 000 Kč

Všechny slevy garantujeme. Odměna pro každého, kdo zde najde neplatnou akci!

Uplatněte slevový kód a další výhodné nabídky u společnosti Woltair. Tato firma byla založena v roce 2018. Jedná se o největší firmu v ČR se specializací na prodej, instalaci a servis zdrojů tepla a elektrické energie. Nabízí nejen tepelná čerpadla, ale také fotovoltaiku a nabíjecí stanice pro elektromobily.

Dotace až 225 000 Kč

Získejte garantovanou dotaci na vaše nové vytápění

   Platí min. do 5.6.2023

Vířivka zdarma

Nyní ke každé objednávce fotovoltaiky

   Platí pouze do 15.6.2023

Snížená záloha jen 50%

Platí na všechno zboží

   Platí min. do 5.6.2023

Servis Woltair

Domluvte si servis plynového kotle již od 1 999 Kč

   Platí min. do 5.6.2023

Magazín zdarma

Podívejte se, jaké zajímavé články Woltair nabízí

   Platí min. do 5.6.2023

  Upozornit na nové slevy

Dozvíte se nejdříve o nových kupónech a výprodejích na Woltair!

Přihlášením k odběru souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Jak uplatnit slevový kód na Woltair?

Použití slevového kódu na tomto webu je opravdu jednoduché. Na stránce si vyberete kýženou službu a necháte si udělat kalkulaci. Následně pokračujte v objednávce a dokončete ji podle pokynů na stránce. Pamatujte, že některé slevové kódy mají určitou platnost a mohou být použity pouze na určité produkty nebo v určitém časovém období. Ujistěte se, že jste zadali správný slevový kód a že splňuje všechny požadavky, abyste mohli využít slevu. 

snimek-obrazovky-2023-03-04-v-10.09.13.pngO společnosti Woltair

Woltair nabízí široký sortiment výrobků a služeb v oboru klimatizací a vzduchotechniky. Mezi jejich produkty patří klimatizační jednotky, vzduchotechnika, fotovoltaika a tepelná čerpadla. Kromě toho také nabízejí služby jako poradenství, instalaci a údržbu klimatizačních jednotek a vzduchotechniky. Woltair se také specializuje na dodávky a instalace klimatizačních zařízení pro domácnosti a malé a střední podniky.

Podobné slevy

Chcete kouknout na další zajímavé slevy v kategorii nářadí a stavebniny? Podívejte se také na slevy do Baumax, kde vás čeká aktuální slevové kódy a akce. Slevy máme i do DEK nebo SIKO.