Tescoma slevový kód 10%

Tescoma slevový kód 10%

PromoKupon guarantee

Všechny slevy garantujeme. Odměna pro každého, kdo zde najde neplatnou akci!

Slevy do e-shopu Tescoma s kuchyňskými potřebami se vám budou hodit. Tescoma je značkový obchod s kuchyňskými i domácími potřebami, které vynikají svou kvalitou a inovativními zlepšováky, které vám usnadňují a zpříjemňují práci. Jejich výrobky patří mezi klasickou výbavu české kuchyně.

Níže najdete nejnovější a pravidelně aktualizované slevy a slevové kódy. Doporučujeme se také zaregistrovat do Tescoma klubu, díky kterému ušetříte ještě víc.

Slevový kód 10%

Stačí se ve vyskakovacím okně přihlásit k odběru newsletteru

   Platí min. do 19.6.2024

Kupóny a slevy až 50%

Podívejte se na nejnovější akce na Tescoma

   Platí min. do 19.6.2024

Extra sleva 3%

Získáte zpět v rámci věrnostního programu a k tomu mnoho dalších výhod

   Platí min. do 19.6.2024

Doprava zdarma

Podívejte se, jak získat dopravu zdarma

   Platí min. do 19.6.2024

Dárkové poukazy a e-poukazy

Podívejte se na elektronické či pěkné tištěné poukazy a udělejte radost blízkým

   Platí min. do 19.6.2024

  Upozornit na nové slevy

Dozvíte se nejdříve o nových kupónech a výprodejích na Tescoma!

Přihlášením k odběru souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Víte o nové slevě? Dejte nám vědět!

*Slevové kódy neplatí na zlevněné, ochranné pomůcky a dárkové poukazy. 

Jak získat Tescoma slevový kód 10%?

Stačí se přihlásit k newsletteru pomocí okna, který na vás vyskočí na stránkách Tescoma. Pokud se vám vyskakovací okno nezobrazí, navštivte naše stránky v anonymním okně, klikněte na slevu a počkejte na vyskakovací okno. 

Jaké jsou výhody členství v Tescoma klubu?

Jak nový program funguje? Z každého nákupu v prodejnách a v eshopu získáte 3 % z ceny zboží zpět v podobě bodů. 

A jaké další výhody získáte?

  • akční ceny pouze pro členy
  • zboží zakoupené v prodejnách můžete bez udání důvodu do 2 týdnů vyměnit, při nákupu v eshopu do měsíce vrátit.
  • všechny své nákupy a účtenky najdete ve svém zákaznickém účtu. Pryč z účtenkami! 

Jak uplatnit slevový kód Tescoma? 

Nevíte jak uplatnit slevový kupón Tescoma? Zde je krátký návod. V košíku pod textem Uplatnit slevový kupon nebo dárkový poukaz najdete pole Vložte kupon nebo dárkový poukaz. Zde vložíte Váš kupon, a pro jeho uplatnění zmáčkněte tlačítko Uplatnit. Nyní je kupón vložený, a nákup je o to levnější!

tescoma-slevovy-kod

Jaká je historie společnosti?

Společnost Tescoma byla založena v roce 1992 ve Zlíně, v České republice. Zakladatelé firmy, Jiří Vaculík a Oldřich Šlemr, měli za cíl vytvořit výrobky, které by usnadňovaly práci v kuchyni a zlepšovaly kulinářské dovednosti. Díky svému zaměření na inovace, kvalitu a funkčnost se společnost rychle stala oblíbenou značkou v oblasti kuchyňských potřeb.

V průběhu let Tescoma expandovala na mezinárodní trhy a dnes působí ve více než 100 zemích světa. Společnost se rozrostla do mnoha zemí Evropy, Asie, Afriky, Jižní Ameriky a Austrálie a získala řadu ocenění za své výrobky a design. Tescoma se stala jednou z nejúspěšnějších českých značek v oblasti kuchyňského náčiní a domácích potřeb.

Během svého vývoje firma Tescoma zavedla řadu inovativních produktů, které se staly populárními a ceněnými na mezinárodním trhu. Společnost neustále rozšiřuje svou nabídku produktů a zlepšuje jejich design a funkčnost, aby uspokojila rostoucí potřeby svých zákazníků a udržela si svou pozici na trhu.

Tescoma je nyní přední český výrobce a prodejce kuchyňských potřeb a nástrojů, který se specializuje na širokou škálu výrobků pro domácnost a kuchyň. Společnost nabízí vysokou kvalitu, inovace a funkčnost, které zákazníkům usnadňují každodenní přípravu jídla a přispívají ke zlepšení kulinářských dovedností.

 

Tescoma v zahraničí

Slevové akce na Tescoma jsou dostupné i v zahraničí. Pro sousední Slovensko najdete všechny Tescoma slevy na PromoKupon.sk. Tescoma působí i v Maďarsku a dostupné slevy najdete na PromoKupon.hu. Pro informace o slevách na Tescoma v angličtině pokračujte na MaxiCoupon.