OceněnáVína slevový kód 100 Kč

OceněnáVína slevový kód 100 Kč

PromoKupon guarantee

Všechny slevy garantujeme. Odměna pro každého, kdo zde najde neplatnou akci!

OceněnáVína je e-shop, kde můžete využít náš slevový kód a ponořit se do úžasného světa vín. Tato virtuální vinotéka vznikla s jediným cílem - přinášet radost z objevování vína bez obav z prospaného zítřka. Každý rok v tomto obchodě ochutnávají přes 1500 vín z menších rodinných vinařství a vybírají jen ty nejlepší kousky, konkrétně top 100 lahví s nejlepším poměrem kvality a ceny. Máme přehled o všech jejich akcích, stačí si jen vybrat.

Slevový kód 100 Kč

Stačí se ve vyskakovacím okně přihlásit k odběru novinek

   Platí min. do 19.5.2024

Doprava zdarma

Podívejte se, jak získat dopravu zdarma

   Platí min. do 19.5.2024

  Upozornit na nové slevy

Dozvíte se nejdříve o nových kupónech a výprodejích na OceněnáVína!

Přihlášením k odběru souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Víte o nové slevě? Dejte nám vědět!

Jak uplatním slevový kód na OceněnáVína?

Použití slevového kódu na tomto webu je opravdu jednoduché. Na stránce s košíkem najdete pole pro zadání slevového kódu. Do pole zadejte slevový kód a klikněte na tlačítko "Použít kupón" či obdobný text. Následně pokračujte v objednávce a dokončete ji podle pokynů na stránce. Pamatujte, že některé slevové kódy mají určitou platnost a mohou být použity pouze na určité produkty nebo v určitém časovém období. Ujistěte se, že jste zadali správný slevový kód a že splňuje všechny požadavky, abyste mohli využít slevu.

ocenenavina.png

Co víme o obchodu OceněnáVína?

"OceněnáVína vznikla, aby přinášela radost z objevování světa vína bez rizika, že by se zákazníci spálili na nekvalitních výběrech. Proto každý rok ochutnávají přes 1500 vín z menších rodinných vinařství a do nabídky zařazují jen top 100 lahví s nejlepším poměrem kvality a ceny. Pořádají také zážitkové Antidegustace s párováním vína a jídla, které nadchly novináře i food blogery."

Jaké jsou recenze na OceněnáVína?

OceněnáVína má 624 recenzí na Heurece. 100 % nakupujících tento obchod doporučuje a celkové hodnocení obchodu je 5,0 z 5. Tyto údaje jsou zde aktualizovány každý týden.

Zboží bývá obvykle doručeno do 1,9 dnů. OceněnáVína má v Česku 1 poboček, kde si lze objednané zboží vyzvednout.

Podobné slevy

Chcete kouknout na další zajímavé slevy v kategorii alkohol? Podívejte se také na slevy do Bottles & Stories, kde vás čeká slevový kód 12%. Slevy máme i do OsobníVinotéka.cz nebo AVIVA wines.