Nanoo sleva až 30%

Nanoo sleva až 30%

Všechny slevy garantujeme. Odměna pro každého, kdo zde najde neplatnou akci!

Kupte si se slevou kartáčky Nanoo a dopřejte svým zubům to nejlepší. Těžko na českém trhu naleznete kvalitnější kartáčky na zuby, než jsou právě tyto. Můžete se spolehnout, že s 12000 ultra tenkými vlákny dosáhnete těch nejlepších výsledků. Tyto kartáčky jsou vyrobeny za pomocí těch nejmodernějších výrobních procesů a samozřejmostí je atestace Státním zdravotním ústavem ČR.

Black Friday - slevy až 30%

Čím větší objednávka, tím větší sleva

   Platí pouze do 28.11.2022

Family pack 3+1

Kupte si 3 nanokartáčky a 4. máte zdarma

   Platí min. do 29.11.2022

Nanokartáčky levně

Tyto kartáčky vám vyčistí zuby o mnoho lépe

   Platí min. do 29.11.2022

Doprava zdarma

Nakupte nad 1000 Kč a poštovné budete mít zdarma

   Platí min. do 29.11.2022

Recenze

Přečtěte si zkušenosti dalších lidí

   Platí min. do 29.11.2022

  Upozornit na nové slevy

Dozvíte se nejdříve o nových kupónech a výprodejích na Nanoo!

Přihlášením k odběru souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Proč si koupit kartáček na zuby Nanoo?

Zuby jsou něco, co rozhodněte chcete mít po co možná nejdelší dobu zdravé. V případě kazů a problémech se zuby nejde jen o komplikaci ze zdravotní stránky, ale nové korunky či implantáty stojí opravdu velké peníze a snadno za ně zaplatíte desetitisíce korun, ne-li přes 100 000 Kč. Přitom stačí investovat pár drobných do kvalitní pasty a především kartáčku a problémy tak oddálit, nebo jim úplně předejít. Zákonitě vám zuby nic nevyčistí tak dobře jako tento superkartáček. Čtěte dále a dozvíte se proč.

Jaký má kartáček Nanoo přínos pro vaše zuby?

Zubní kartáček Nanoo má hned několik výhod. Jeho hlavní předností je, že disponuje 12000 vlákny o průměru ultra tenkých 80 mikrometrů, naskládaných těsně vedle sebe. Tyto vlákna se dostanou na hůř přístupná místa a vyčistí od zbytků jídla i ty nejmenší skulinky. Zároveň však díky jemnosti vláken nepoškozuje vaše dásně. Další předností je ergonomicky uzpůsobené tělo kartáčku, aby se vám vždy pohodlně drželo. Bezpečný materiál je také samozřejmostí - vlákna jsou z ultraměkkého a antibakteriálního nylonu a tělo tvoří zdravotně nezávadný plast. Nevěříte rozdílu? Zeptejte se na názor vašeho zubaře, nebo si jej rovnou kupte a vyzkoušejte na vlastní kůži!

Jaké jsou recenze na Nanoo?

Nanoo má 26 recenzí na Heurece. 94 % nakupujících tento obchod doporučuje a celkové hodnocení obchodu je 4,8 z 5. Tyto údaje jsou zde aktualizovány každý týden.

Podobné slevy

Chcete kouknout na další zajímavé slevy v kategorii zdraví? Podívejte se také na slevy do Dr. Max, kde vás čeká slevové kupóny. Slevy máme i do DIAlékárna nebo Lékárna.cz.