Nanoo slevy a kupóny

Nanoo slevy a kupóny

PromoKupon guarantee

Všechny slevy garantujeme. Odměna pro každého, kdo zde najde neplatnou akci!

Uplatněte náš slevový kód na kartáčky Nanoo a dopřejte svým zubům to nejlepší. Těžko na českém trhu naleznete kvalitnější kartáčky na zuby, než jsou právě tyto. Můžete se spolehnout, že s 12000 ultra tenkými vlákny dosáhnete těch nejlepších výsledků. Tyto kartáčky jsou vyrobeny za pomocí těch nejmodernějších výrobních procesů a samozřejmostí je atestace Státním zdravotním ústavem ČR.

Nejnovější akce a slevy

Podívejte se na aktuálně probíhající akce

   Platí min. do 20.5.2024

Family pack 3+1

Kupte si tři nanokartáčky a čtvrtý máte zdarma

   Platí min. do 20.5.2024

Nanokartáčky se skvělou slevou

Tyto kartáčky vám vyčistí zuby o mnoho lépe

   Platí min. do 20.5.2024

Doprava zdarma

Podívejte se, jak získat dopravu zdarma

   Platí min. do 20.5.2024

  Upozornit na nové slevy

Dozvíte se nejdříve o nových kupónech a výprodejích na Nanoo!

Přihlášením k odběru souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Víte o nové slevě? Dejte nám vědět!

Jak využít slevový kód na Nanoo.cz?

Použití slevového kódu na tomto e-shopu je opravdu jednoduché. Na stránce s košíkem najdete pole pro zadání slevového kódu. Do pole zadejte slevový kód a klikněte na tlačítko "Vložit slevový kupón". Pokračujte v objednávce a dokončete ji podle pokynů na stránce. V některých případech stačí kliknout pouze na náš odkaz a sleva bude automaticky uplatněna.

Pamatujte, že některé slevové kódy mají určitou platnost a mohou být použity pouze na určité produkty nebo v určitém časovém období. Ujistěte se, že jste zadali správný slevový kód a že splňuje všechny požadavky, abyste mohli využít slevu.

sadasdac-xyfw.png

Proč si koupit kartáček na zuby Nanoo?

Zuby jsou něco, co rozhodněte chcete mít po co možná nejdelší dobu zdravé. V případě kazů a problémech se zuby nejde jen o komplikaci ze zdravotní stránky, ale nové korunky či implantáty stojí opravdu velké peníze a snadno za ně zaplatíte desetitisíce korun, ne-li přes 100 000 Kč.

Přitom stačí investovat pár drobných do kvalitní pasty a především kartáčku a problémy tak oddálit, nebo jim úplně předejít. Zákonitě vám zuby nic nevyčistí tak dobře jako tento superkartáček. Čtěte dále a dozvíte se proč.

Jaký má kartáček Nanoo přínos pro vaše zuby?

Zubní kartáček Nanoo má hned několik výhod. Jeho hlavní předností je, že disponuje 12000 vlákny o průměru ultra tenkých 80 mikrometrů, naskládaných těsně vedle sebe. Tyto vlákna se dostanou na hůř přístupná místa a vyčistí od zbytků jídla i ty nejmenší skulinky. Zároveň však díky jemnosti vláken nepoškozuje vaše dásně. Další předností je ergonomicky uzpůsobené tělo kartáčku, aby se vám vždy pohodlně drželo.

Bezpečný materiál je také samozřejmostí - vlákna jsou z ultraměkkého a antibakteriálního nylonu a tělo tvoří zdravotně nezávadný plast. Nevěříte rozdílu? Zeptejte se na názor vašeho zubaře, nebo si jej rovnou kupte a vyzkoušejte na vlastní kůži!

Jaké jsou recenze na Nanoo?

Nanoo má 26 recenzí na Heurece. 94 % nakupujících tento obchod doporučuje a celkové hodnocení obchodu je 4,8 z 5. Tyto údaje jsou zde aktualizovány každý týden.

Podobné slevy

Chcete kouknout na další zajímavé slevy v kategorii zdravotní potřeby? Podívejte se také na slevy do Alensa, kde vás čeká slevový kód 50 kč na cokoliv. Slevy máme i do Lentiamo nebo BENU.