MS Office 365 ve slevě za 60 Kč měsíčně

MS Office 365 ve slevě za 60 Kč měsíčně

PromoKupon guarantee

Všechny slevy garantujeme. Odměna pro každého, kdo zde najde neplatnou akci!

Využijte slevové kódy a akce na MS Office a kupte tento kancelářský balíček pro váš počítač ještě výhodněji. MS Office je nedílnou součástí vaší pracovní stanice, ale za jeho pořízení nemusíte platit horentní sumy. Stačí MS Office pořídit ze stránek, kde zrovna probíhají akce nebo kde lze pořídit licenční klíče z druhé ruky. Software vám bude přitom fungovat úplně stejně jako tomu, kdo za něj zaplatil plnou cenu. Jednotlivé nabídky si však pořádně prověřte a hlavně dbejte na to, z jakého zdroje licenční klíče pochází.

Office 365 za cca 60 Kč/měsíc na Coosub

Pomocí výhodného předplatného a s tímto kódem se dostanete na nejlepší cenu.

   Platí min. do 21.4.2024

MS Office za méně než 100 Kč na Aukro

Získejte různé licence Office na Aukru opravdu levně

   Platí min. do 21.4.2024

Nejnovější akce a slevy na MS Office

Pořiďte si nový MS Office s výrazně zlevněným licenčním klíčem

   Platí min. do 21.4.2024

  Upozornit na nové slevy

Dozvíte se nejdříve o nových kupónech a výprodejích na MS Office!

Přihlášením k odběru souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Víte o nové slevě? Dejte nám vědět!

Proč lze MS Office pořídit levněji než přes web Microsoft?

Levnější licence MS Office, které se prodávají mimo oficiální web Microsoftu, mohou pocházet z několika zdrojů, a zde jsou některé možné důvody, proč jsou levnější:

  1. Hromadné licencování: Firmy často kupují velké množství licencí najednou za zvýhodněnou cenu. Některé z těchto licencí mohou být poté prodány jednotlivcům za nižší cenu.
  2. Přebytečné licence: Když organizace přecházejí na novější verze MS Office nebo mění svou IT infrastrukturu, mohou mít přebytečné licence, které pak mohou prodat.
  3. OEM licence: Tyto licence jsou určeny pro výrobce hardwaru a jsou často levnější než maloobchodní verze. Někdy jsou prodávány samostatně, i když to porušuje obvyklé licenční podmínky.
  4. Geografické cenové rozdíly: V některých zemích může být cena softwaru nižší kvůli nižší kupní síle nebo specifickým tržním podmínkám.

Jaký je rozdíl mezi MS Office, Google Workspace a Apple iWork?

Microsoft Office, Google Workspace a Apple iWork jsou tři hlavní sady kancelářských aplikací, ale každá z nich má své jedinečné vlastnosti a zaměření:

Zatímco Microsoft Office zůstává standardem pro komplexní kancelářské úlohy a podnikové použití, Google Workspace je populární pro jeho cloudové služby a spolupráci v reálném čase. Apple iWork je zase preferován pro jeho integraci se zařízeními Apple a silné vizuální nástroje.

Man at workK čemu všemu je dobrý MS Office?

Microsoft Office je široce používaný kancelářský software, který zahrnuje různé aplikace pro různé účely. Word se používá pro tvorbu dokumentů, zpráv a dopisů, umožňující pokročilé formátování textu. Excel je ideální pro správu, analýzu a vizualizaci dat díky svým funkcím pro složité výpočty a grafy. PowerPoint je určen pro vytváření prezentací, kombinující text, obrázky a animace.

Outlook slouží jako e-mailový klient a správce osobních informací, zahrnující kalendář a kontakty. Microsoft Teams podporuje spolupráci a komunikaci prostřednictvím chatu a videokonferencí. Access je nástroj pro vytváření a správu databází, zatímco Publisher se používá pro desktop publishing, včetně tvorby brožur a letáků. Nakonec, OneNote je aplikace pro pořizování poznámek, která usnadňuje shromažďování poznámek, kreseb a audio záznamů.

Podobné slevy

Chcete kouknout na další zajímavé slevy v kategorii software? Podívejte se také na slevy do Windows, kde vás čeká windows 11 za méně než 100 kč. Slevy máme i do AffilBox nebo Anywhere.