Kabelka.cz sleva až 64%

Kabelka.cz sleva až 64%

Všechny slevy garantujeme. Odměna pro každého, kdo zde najde neplatnou akci!

Kabelka.cz je e-shop, kde můžete využít náš slevový kód a připojit se k milovníkům stylových a kvalitních tašek! Máte rádi kožené kabelky, elegantní psaníčka, nebo hledáte pánské tašky? Tady naleznete vše. Z výběru třpytivých hvězdiček značky Le Sands až po kožené klenoty od Noelia Bolger, je zde pro každého něco​​. Kabelka.cz je váš one-stop-shop pro vše, co souvisí s taškami. Takže proč ztrácet čas? Použijte náš slevový promo kupón a objevte svou novou oblíbenou tašku dnes! Máme přehled o všech jejich akcích, stačí si jen vybrat.

Kabelky se slevou až 64%

Pořiďte si kabelku s krásnou slevou ještě dnes

   Platí min. do 5.6.2023

10% sleva na první nákup

Odebírej novinky a získej slevu na první nákup

   Platí min. do 5.6.2023

Doprava zdarma

Podívejte se, jak získat dopravu zdarma

   Platí min. do 5.6.2023

Nové kabelky

Zjistěte, jaké novinky přináší tento obchod

   Platí min. do 5.6.2023

  Upozornit na nové slevy

Dozvíte se nejdříve o nových kupónech a výprodejích na Kabelka.cz!

Přihlášením k odběru souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Jak využít slevový kód na Kabelka.cz?

Použití slevového kódu na tomto webu je opravdu jednoduché. Na stránce s košíkem najdete pole pro zadání slevového kódu. Do pole zadejte slevový kód a klikněte na tlačítko "Použít kupón" či obdobný text. Následně pokračujte v objednávce a dokončete ji podle pokynů na stránce. Pamatujte, že některé slevové kódy mají určitou platnost a mohou být použity pouze na určité produkty nebo v určitém časovém období. Ujistěte se, že jste zadali správný slevový kód a že splňuje všechny požadavky, abyste mohli využít slevu.

kabelka-slevovy-kod.png

Jaká je historie obchodu Kabelka.cz?

Společnost FAMITO která působí na trhu již více než dvě desetiletí, je známa hlavně pod značkami jako Noelia Bolger, Le Sands, Carmelo a Tangerin pro dámské kabelky, Poyem pro pánské tašky a peněženky, a Cosset, Barolo a Charmel pro peněženky a společenské kabelky. Založená v roce 1994 jako velkoobchod s koženou galanterií, společnost se postupem času začala více orientovat na vlastní výrobu, aby tak lépe vyhověla specifickým potřebám a vkusu svých zákaznic.

FAMITO se věnuje výrobě kabelek a peněženek, které jsou šité na míru českým a slovenským ženám. Společnost využívá své zkušenosti a poznatky získané od svých zákaznic, aby co nejrychleji promítla své návrhy do nových modelových řad dostupných na jejich e-shopu kabelka.cz. Tým designérů společnosti dbá na to, aby všechny módní kabelky a peněženky, ať už z kůže nebo syntetické kůže, spojoval jeden společný prvek - kvalita.

Jaké jsou recenze na Kabelka.cz?

Kabelka.cz má 995 recenzí na Heurece. 97 % nakupujících tento obchod doporučuje a celkové hodnocení obchodu je 4,9 z 5. Tyto údaje jsou zde aktualizovány každý týden.

Zboží bývá obvykle doručeno do 2,2 dnů. Kabelka.cz má v Česku 1 poboček, kde si lze objednané zboží vyzvednout.

Podobné slevy

Chcete kouknout na další zajímavé slevy v kategorii batohy a kabelky? Podívejte se také na slevy do Domi bags, kde vás čeká slevový kód 10%. Slevy máme i do Sinsay nebo Topgal.