JBL slevový kód 15%

JBL slevový kód 15%

PromoKupon guarantee

Všechny slevy garantujeme. Odměna pro každého, kdo zde najde neplatnou akci!

Sáhněte po slevovém promo kódu a získejte přístup do světa kvalitního zvuku společnosti JBL. Tento obchod nabízí široký výběr audio techniky, od sluchátek přes reproduktory až po kompletní domácí kino. Vydejte se na hudební cestu s JBL.cz, využijte náš slevový kód a užijte si ten nejlepší zvuk, jaký jste kdy slyšeli. Máme přehled o všech jejich akcích, stačí si jen vybrat.

Slevový kód 15%

Platí na všechny nezlevněné produkty

   Platí pouze do 29.6.2024

Nejnovější akce a slevy

Podívejte se, co je na JBL nového

   Platí min. do 19.6.2024

Doprava zdarma

Podívejte se, jak získat dopravu zdarma

   Platí min. do 19.6.2024

Blog plný novinek

Přečtěte si, co je nového ve světě JBL

   Platí min. do 19.6.2024

  Upozornit na nové slevy

Dozvíte se nejdříve o nových kupónech a výprodejích na JBL!

Přihlášením k odběru souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Víte o nové slevě? Dejte nám vědět!

Jak uplatnit slevový kupón na JBL?

Použití slevového kódu na tomto webu je opravdu jednoduché. Na stránce s košíkem najdete pole pro zadání slevového kódu. Do pole zadejte slevový kód a klikněte na tlačítko "Použít kupón" či obdobný text. Následně pokračujte v objednávce a dokončete ji podle pokynů na stránce. Pamatujte, že některé slevové kódy mají určitou platnost a mohou být použity pouze na určité produkty nebo v určitém časovém období. Ujistěte se, že jste zadali správný slevový kód a že splňuje všechny požadavky, abyste mohli využít slevu.

jbl-slevovy-kod.png

O společnosti JBL

Společnost JBL není žádným nováčkem na trhu. Její počátky se datují až do roku 1927, kdy ji založil pětadvacetiletý James Bullough Lansing. Prvotní název firmy byl Lansing Manufacturing Company. V roce 1964 opustil Lansing firmu a založil společnost Lansing Sound, název společnosti se brzy změnil na “James B. Lansing Sound” zkráceně JBL Sound. Od této doby se eviduje ikonický název složený ze 3 písmem, které jsou iniciálami zakladatele. Značka JBL je využívaná v profesionálních nahrávacích studiích, ozvučuje většinu kin v USA a hudební sály po celé Evropě. Značka JBL také ozvučuje světově známé Eventy jako je Super Bowl, Grammy nebo festival Tomorrowland.

Lifestylové JBL reproduktory, sluchátka a Sound Bary sbírají v posledních letech mnoho ocenění od významných institucí jako jsou EISA nebo RedDot. Zároveň miliony lidi po celém světě jsou dnes šťastnými majiteli JBL produktů. Už v roce 2019 společnost zaznamenala více jak 100 milionů prodaných přenosných reproduktorů.

Jaké jsou recenze na JBL?

JBL má 38 recenzí na Heurece. 100 % nakupujících tento obchod doporučuje a celkové hodnocení obchodu je 4,8 z 5. Tyto údaje jsou zde aktualizovány každý týden.

JBL na Slovensku

Slevové akce na JBL jsou dostupné i v zahraničí. Pro sousední Slovensko najdete všechny JBL slevy na PromoKupon.sk.

Podobné slevy

Chcete kouknout na další zajímavé slevy v kategorii mobily a příslušenství? Podívejte se také na slevy do XM, kde vás čeká slevový kód 20%. Slevy máme i do Applemix nebo iSaprio.