Imago sleva 66%

Imago sleva 66%

PromoKupon guarantee

Všechny slevy garantujeme. Odměna pro každého, kdo zde najde neplatnou akci!

Vítejte v zázračném světě Imago.cz. Jedná se je internetový obchod, kde můžete využít náš slevový kód a prozkoumat širokou škálu produktů z fantasy a scifi světa, jako je Marvel, Harry Potter, Pán Prstenů, Star Wars a tak dále! U Imago.cz najdete vše od luxusních designových doplňků, tematického nábytku, osvětlení, až po stylové dekorace a umělecké kousky. Ať už hledáte něco pro sebe, nebo chcete udělat radost svým blízkým k narozeninám, Imago.cz je místem, kde najdete ten správný kousek. Nenechte si ujít skvělou příležitost a využijte náš slevový promo kupón pro ještě výhodnější nákup a  objednejte siu Imago.cz ještě dnes!

Výprodej zboží až do výše 66%

Platí na vybrané zboží

   Platí min. do 20.6.2024

Nejnovější slevy a akce

Podívejte se, jaké jsou novinky

   Platí min. do 20.6.2024

Kostýmy a masky Star Wars

Nechte si ušít kostým vaši oblíbené postavy na míru

   Platí min. do 20.6.2024

Doprava zdarma

Podívejte se, jak získat dopravu zdarma

   Platí min. do 20.6.2024

  Upozornit na nové slevy

Dozvíte se nejdříve o nových kupónech a výprodejích na Imago!

Přihlášením k odběru souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Víte o nové slevě? Dejte nám vědět!

Jak využít slevový kód na Imago.cz?

Použití slevového kódu na tomto webu je opravdu jednoduché. Na stránce s košíkem najdete pole pro zadání slevového kódu. Do pole zadejte slevový kód a klikněte na tlačítko "Použít kupón". Pokračujte v objednávce a dokončete ji podle pokynů na stránce. Pamatujte, že některé slevové kódy mají určitou platnost a mohou být použity pouze na určité produkty nebo v určitém časovém období. Ujistěte se, že jste zadali správný slevový kód a že splňuje všechny požadavky, abyste mohli využít slevu.

imago-slevovy-kod.png

Jaká je historie obchodu Imago.cz?

E-shop Imago byl založen v srpnu roku 2005 jako fantasyobchod.cz – první čistě internetový obchod zaměřený na LARP a fantasy v ČR. V úplných začátcích byl jejich sklad starý kufr po dědečkovi - do kterého se vešla celá jejich nabídka. I když dnes nabízí více než 10000 druhů zboží, stále si zakládají na tom, že jsou přátelská rodinná firma a snaží se vyhovět každému zákazníkovi, který se na ně obrátí. 

Jaké jsou recenze na Imago?

Imago má 14690 recenzí na Heurece. 99 % nakupujících tento obchod doporučuje a celkové hodnocení obchodu je 4,9 z 5. Tyto údaje jsou zde aktualizovány každý týden.

Zboží bývá obvykle doručeno do 2,3 dnů. Imago má v Česku 1 poboček, kde si lze objednané zboží vyzvednout.

Podobné slevy

Chcete kouknout na další zajímavé slevy v kategorii dekorace a dárky? Podívejte se také na slevy do Manboxeo, kde vás čeká slevový kód 5%. Slevy máme i do Babičkářství nebo Bonami.