Další várka valentýnských slev, které stojí za to!

PromoKupon guarantee

Všechny slevy garantujeme. Odměna pro každého, kdo zde najde neplatnou akci!

Svátek všech zamilovaných je už za rohem, a to doslova. Jen jak otočíme kalendář, hned první den, který nás čeká, bude ve znamení lásky. Podívejte se, co nám eshopy mohou v tento čas nabídnout.

Valentýn plný erotiky

Původem americký svátek Valentýn a postelové radovánky k sobě rozhodně odjakživa patří. A pokud jste jedni z modernějších párů, můžete si je zpestřit všemožnými erotickými pomůckami. Kvalitní výběr i ceny jsou v obchodě Sexíček shop, kde máte nyní i 10% slevu s kupónem. A co když máte rádi svůdnost a vzrušení i během četby? Zkuste Knihy Dobrovský. Jejich slevové kódy v hodnotě až 330 Kč váš nákup jen a jen podpoří. Navíc tu můžete nyní koupit erotické knihy (a také e-knihy) s krásnou 50% slevou.

Novým oblečením nic nezkazíte

Na Valentýna se chcete přeci líbit. Co dokáže víc zaujmout, než nové oblečení, které na vás partner uvidí v tento den poprvé? Vyberte si nějaké v eshopu Zoot se slevovým kódem 20%, nebo si kupte nové boty v Deichmannu. Tam vás čeká parádní 15% kupón a doladit svojí vizáž můžete kvalitním makeupem Sephora se sexy slevami až 30% a kupónem na koupi 3 produktů za cenu 2!

A co když jste na Valentýna sami?

I pro nezadané jsou tady slevy, díky kterým si můžete udělat radost. V obchodě Grizly je plno dobrot, které si v tento výjimečný den můžete bez výčitek dopřát. A co třeba elektronika - pokud jste si dlouho žádnou nekoupili, tak proč to neudělat právě nyní? Na Music City si můžete koupit kvalitní sluchátka Soundeus Fidelity 30 a na druhé máte 50% slevu, anebo využijte parádních valentýnských až 40% slev na stránkách Philips a navíc ještě 10% kód k dobru.

Vydáno: 11.2.2022