Bagind sleva až 39%

Bagind sleva až 39%

PromoKupon guarantee

Všechny slevy garantujeme. Odměna pro každého, kdo zde najde neplatnou akci!

Bagind je e-shop, kde můžete využít slevový kód a zažít kouzlo nákupu unikátních kožených doplňků. Tato česká značka nabízí široký sortiment kvalitních batohů, kabelek a tašek, přičemž každý kus je výsledkem inovativních návrhů českých designérů. S Bagind si můžete dopřát nejen stylový vzhled, ale i dobrý pocit, protože z každého nákupu věnují část peněz na podporu vzdělávání tibetských dětí. Jsme přesvědčeni, že se vám jejich nabídka bude líbit a že u nich najdete to, co hledáte. Máme přehled o všech jejich akcích, stačí si jen vybrat​.

Výprodej - slevy až 39%

Využijte poslední možnosti nákupu

   Platí min. do 19.6.2024

Nejnovější akce a slevy

Podívejte se, jaké zboží je právě ve slevě

   Platí min. do 19.6.2024

Doprava zdarma

Zjistěte, jak získat dopravu zdarma

   Platí min. do 19.6.2024

  Upozornit na nové slevy

Dozvíte se nejdříve o nových kupónech a výprodejích na Bagind!

Přihlášením k odběru souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Víte o nové slevě? Dejte nám vědět!

Jak uplatnit slevový kód na Bagind?

Na stránce s košíkem najdete pole pro zadání slevového kódu. Do pole zadejte slevový kód a klikněte na tlačítko "Použít kupón" či obdobný text. Následně pokračujte v objednávce a dokončete ji podle pokynů na stránce. Pamatujte, že některé slevové kódy mají určitou platnost a mohou být použity pouze na určité produkty nebo v konkrétním časovém období. Ujistěte se, že jste zadali správný slevový kód a že splňuje všechny požadavky, např. Povinná registrace na eshopu, abyste mohli využít slevu. Pokud akce nevyžaduje zadání slevového kódu, bude váš nákupní proces o to jednodušší a stačí kliknout na naši nabídku.

Proč se Bagind vyznačuje kvalitou zpracování?

Bagind se vyznačuje kvalitou zpracování díky kombinaci poctivosti šikovných indických řemeslníků a smyslu pro detail ze strany českých designérů. Proces zpracování kůže, který Bagind používá, je unikátní a zaručuje dlouhodobou trvanlivost výrobků.

bagind-sleva.pngVýrobky z Bagindu jsou navrženy tak, aby s vámi "stárly do krásy", což znamená, že kvalita materiálů a zpracování zajišťuje, že výrobky zůstávají krásné a funkční i po mnoha letech používání.

Jaký je rozdíl mezi značkami Bagind a Bagin?

Obě značky se vyznačují různým zaměřením a typem produktů. Bagind se soustředí zejména na kvalitní kožené batohy a kabelky, za to Bagin nabízí bohatý sortiment nákupních a ekologických tašek i pro širší veřejnost.

Jaká je historie značky Bagind?

Historie značky Bagind začala v roce 2015, kdy její zakladatel Lukáš Matějček během cesty po Indii navázal spolupráci s místním řemeslníkem Dennisem, což vedlo k myšlence prodávat kvalitní kožené výrobky z Indie na českém trhu. Oficiálně byla značka založena v roce 2017 a rychle si získala popularitu díky svým kvalitním koženým produktům. V roce 2021 Bagind expandoval do Kolumbie, kde přidali do nabídky nové materiály a směry ve výrobě. V roce 2022 se k týmu připojil indický výrobce Deepesh, který do značky otiskl svůj jedinečný městský styl. V dalším roce značka oslavila prodej 100 000 produktů, což byl její významný milník.

Podobné slevy

Chcete kouknout na další zajímavé slevy v kategorii batohy a kabelky? Podívejte se také na slevy do Sinsay, kde vás čeká letní výprodej - slevy až 75%. Slevy máme i do Domi bags nebo Kabelečky.cz.