Valentýnské zájezdy a navíc tipy na vybavení na cesty

PromoKupon guarantee

Všechny slevy garantujeme. Odměna pro každého, kdo zde najde neplatnou akci!

Byl pro vás minulý rok hektický a nestihli jste v něm ani dovolenou? Tak proč si to nevynahradit nyní... Utraťte pár přebytečných tisíc za zážitek, který vám zůstane už napořád. Romantické chvilky, které společně s partnerem zažijete, jsou však momenty, za které přece těch pár chechtáků stojí.

Tipy na Valentýnskou dovolenou od Invie

Parádní nabídku, co se týče Valentýnských zájezdů, má společnost Invia. Můžete si vybrat dle libosti, kam se letos v únoru podíváte. Na výběr jsou například Dubaj, Egypt, exotika, nebo i valentýnské lyžování. Do hor můžete vyrazit nejen po Česku, ale za lepšími sjezdovkami se dá vypravit i do Rakouska, nebo až do Itálie či Švýcarska. Zalézt si po lyžovačce do útulné restaurace s krbem a vychutnat si se svým miláčkem romantickou večeři, na takové momenty se potom bude ještě dlouho vzpomínat.

Co s sebou přibalit?

Základ na každou dovolenou je dobrý výběr oblečení. Pokud se rozhodnete podívat se letos na již zmíněné hory, určitě doporučujeme také nakoupit v obchodě Husky. Tam o funkční prádlo není nouze a kvalitní oblečení na hory je zkrátka nutnost, tak se podívejte, co za zboží tento obchod nabízí. Dobrá zpráva každopádně je, že až do konce února máte oblečení na lyže o 10% levnější díky kódu! A toho je přece potřeba využít, nemyslíte?

Vychytávky do zimy i na léto

Čas od času si taky není od věci přikoupit kvalitní vybavení na cesty. Je jedno, jestli se chcete vydat na túru po Česku, nebo dlouze cestovat po dalekých zemích a jestli budete tyto toulky absolvovat v zimě či vedru. Cestovatelský obchod pro vás jistě najde plno vychytávek, od bot, oblečení a spacáků, až po powerbanky, švýcarské nože, podpalovače či repelenty. Navíc jsme tu objevili parádní vychytávku, která plní funkci masivního módního doplňku pro pořádné chlapy a také v ní objevíte sadu šroubováků, klíčů, imbusů a další funkce. Není to sice levná záležitost, ale pro muže, kteří pořád něco kutí, opravují a mají rádi manuální práci, je to něco, do čeho se opravdu zamilují!

Nenašli jste, co jste hledali? Podívejte se ještě na tyto valentýnské slevy a prozkoumejte tak další obchody.

Vydáno: 4.2.2022