Tullamore D.E.W v akci za 284 Kč

Tullamore D.E.W v akci za 284 Kč

PromoKupon guarantee

Všechny slevy garantujeme. Odměna pro každého, kdo zde najde neplatnou akci!

Přinášíme vám e-shopy, které prodávají Tullamore D.E.W. ve slevě nebo za výhodné ceny. Navíc si vyberte takové edice a varianty, které v běžném obchodě rozhodně nekoupíte. Potěšte známého fajnšmekra a kupte mu lahev jako dárek, nebo si ji dopřejte sami a nechte se unášet lahodnou chutí pravé irské whiskey.

Tullamore za 284 Kč na Bottles&Stories

Tullamorku zde nakoupíte nejlevněji, již od 284 Kč za láhev

   Platí min. do 5.12.2023

Tullamore Dew na TopAlkohol.cz

Kupte si výhodně tuto známou irskou whiskey

   Platí min. do 5.12.2023

  Upozornit na nové slevy

Dozvíte se nejdříve o nových kupónech a výprodejích na Tullamore D.E.W.!

Přihlášením k odběru souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Víte o nové slevě? Dejte nám vědět!

Pravá irská whiskey Tullamore Dew

Na úplném začátku v roce 1829 ve městě Tullamore, v hrabství Offaly nacházejícím se ve středu Irska byla založena Tullamore Distillery, tedy první palírna whiskey Tullamore Dew. Tu vlastnil lihovarník Michael Molloy. Po jeho smrti palírnu zdědil jeho synovec Bernard Daly, který ji přejmenoval na B. Daly Distillery a později ji zdědil jeho stejnojmenný syn. Ten poté zvolil Daniela E Williamse generálním ředitelem, za jehož vedení firma velice vzkvétala. Současně vytvořil novou značku palírny a připojil své vlastní iniciály D-E-W, čímž vznikl název Tullamore Dew, jak ji známe dnes.

Podobné slevy

Chcete kouknout na další zajímavé slevy v kategorii alkohol? Podívejte se také na slevy do OsobníVinotéka.cz, kde vás čeká nejnovější akce a slevy. Slevy máme i do TopAlkohol nebo AVIVA wines.