Tullamore Dew slevy a kupóny

Tullamore Dew slevy a kupóny

PromoKupon guarantee

Všechny slevy garantujeme. Odměna pro každého, kdo zde najde neplatnou akci!

Využijte akce a slevy v e-shopem, které prodávají Tullamore Dew. ve slevě nebo za výhodné ceny. Navíc si můžete vybrat takové edice a varianty, které v běžném obchodě rozhodně nekoupíte. Potěšte známého fajnšmekra a kupte mu lahev jako dárek, nebo si ji dopřejte sami a nechte se unášet lahodnou chutí pravé irské whiskey. Máme přehled o všech jejich slevách, stačí si jen vybrat.

Tullamore za 284 Kč na Bottles&Stories

Tullamorku zde nakoupíte nejlevněji, již od 284 Kč za láhev

   Platí min. do 22.4.2024

  Upozornit na nové slevy

Dozvíte se nejdříve o nových kupónech a výprodejích na Tullamore Dew!

Přihlášením k odběru souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Víte o nové slevě? Dejte nám vědět!

Jak lze uplatnit slevový kód na Tullamore Dew?

Uplatnění slevového kódu na Tullamorku je velmi snadné. Na stránce nákupního košíku najdete pole pro zadání slevového kódu. Zadejte slevový kód do pole a klikněte na tlačítko "Uplatnit kupón". Pokračujte v objednávce a dokončete ji podle pokynů na stránce. V některých případech stačí kliknout na náš odkaz a sleva se uplatní automaticky. Nezapomeňte, že některé slevové kódy mají určitou platnost a lze je použít pouze na určité produkty nebo v určitém časovém období. Ujistěte se, že jste zadali správný slevový kód a že splňuje všechny požadavky pro uplatnění slevy.

Jaká je historie whiskey Tullamore Dew?

Na úplném začátku v roce 1829 ve městě Tullamore, v hrabství Offaly nacházejícím se ve středu Irska, byla založena Tullamore Distillery, tedy první palírna whiskey Tullamore Dew. Tu vlastnil lihovarník Michael Molloy. Po jeho smrti palírnu zdědil jeho synovec Bernard Daly, který ji přejmenoval na B. Daly Distillery a později ji zdědil jeho stejnojmenný syn. Ten poté zvolil Daniela E Williamse generálním ředitelem, za jehož vedení firma velice vzkvétala. Současně vytvořil novou značku palírny a připojil své vlastní iniciály D-E-W, čímž vznikl název Tullamore Dew, jak ji známe dnes.

Podobné slevy

Chcete kouknout na další zajímavé slevy v kategorii alkohol? Podívejte se také na slevy do Bottles & Stories, kde vás čeká slevový kód 12%. Slevy máme i do OsobníVinotéka.cz nebo AVIVA wines.