Tiskni-Online slevový kód 50%

Tiskni-Online slevový kód 50%

PromoKupon guarantee

Všechny slevy garantujeme. Odměna pro každého, kdo zde najde neplatnou akci!

Na službu Tiskni-online.cz nabízíme slevový kód platný na všechny skvělé produkty v podobě fotoalb, obrazů nebo kalendářů. Nemusíte být ani zdaleka zkušený fotograf, abyste si vytiskli fotky, které si chcete zachovat, a to v různých podobách. Vaše vzpomínky na životní události, dovolené a další příjemné chvilky si můžete nechat vytisknout jako fotoknihu, která už vám zůstane navždy. Podívejte se i na další produkty tohoto skvělého e-shopu!

Exkluzivní slevový kód 50%

Platí na všechny fotoprodukty. Vytiskněte si vaše zážitky jako originální dárek.

   Platí min. do 22.5.2024

Slevový kód ve výši 30%

Získáte ho tím, že se přihlásíte k odběru newsletteru

   Platí min. do 22.5.2024

Fotoobrazy levně

Nechte si vytisknout svoji fotku na plátně a pověste si ji na stěnu

   Platí min. do 22.5.2024

Fotokalendáře výhodně

Vytvořte si vlastní kalendář s vašimi nejlepšími zážitky

   Platí min. do 22.5.2024

Fotosešity za skvělé ceny

Kupte si výhodně fotoknihu a zachovejte si své vzpomínky

   Platí min. do 22.5.2024

  Upozornit na nové slevy

Dozvíte se nejdříve o nových kupónech a výprodejích na Tiskni-Online!

Přihlášením k odběru souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Víte o nové slevě? Dejte nám vědět!

Jak uplatnit slevový kód na Tiskni-online?

Použití slevového kódu na tomto e-shopu je opravdu jednoduché. Na stránce s košíkem najdete pole pro zadání slevového kódu. Do pole zadejte slevový kód a klikněte na tlačítko "Uplatnit voucher". Pokračujte v objednávce a dokončete ji podle pokynů na stránce. V některých případech stačí kliknout pouze na náš odkaz a sleva bude automaticky uplatněna. Pamatujte, že některé slevové kódy mají určitou platnost a mohou být použity pouze na určité produkty nebo v určitém časovém období. Ujistěte se, že jste zadali správný slevový kód a že splňuje všechny požadavky, abyste mohli využít slevu.

O obchodu Tiskni-online.cz

Tento e-shop nabízí opravdu vynikající služby. Můžete si nechat vytisknout svoji fotografii na plátno a jako fotoobraz si ji poté pověsit na stěnu. Neméně zajímavá služba je fotosešit, díky kterému si můžete zachovat svoje vzpomínky v této pěkné a zajímavé podobě. Nebo si rovnou sestavte vlastní kalendář! Stačí zvolit jeden z nabízených formátů a nahrát fotografie. Vše je jednoduché a výsledek úžasný.

Podobné slevy

Chcete kouknout na další zajímavé slevy v kategorii dekorace a dárky? Podívejte se také na slevy do Manboxeo, kde vás čeká slevový kód 5%. Slevy máme i do Babičkářství nebo Bonami.