Sklizeno slevový kód 100 Kč

Sklizeno slevový kód 100 Kč

PromoKupon guarantee

Všechny slevy garantujeme. Odměna pro každého, kdo zde najde neplatnou akci!

Prozkoumejte slevové akce na Sklizeno, největší českou obchodní síť na biopotraviny a zdravou výživu a objednejte si jejich produkty přes Wolt. Nabídka Sklizena přísně dodržuje BIO kodex. Potraviny na sklizeno jsou vždy bez genetických modifikací, bez chemických dochucovadel a barviv, bez škodlivých éček a bez hormonů a antibiotik v mase. Sledujte na těchto stránkách nové akce, letáky a slevové kupóny na  potraviny obchodu Sklizeno. Nakupovat potraviny on-line je snadné a ušetříte spoustu času, který byste jinak strávili ve frontě.

Sklizeno rozvoz se 100 Kč slevou

Objednejte si na Sklizeno tímto kódem přes Wolt a ušetřete 2 x 50 Kč

   Platí min. do 19.6.2024

  Upozornit na nové slevy

Dozvíte se nejdříve o nových kupónech a výprodejích na Sklizeno!

Přihlášením k odběru souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Víte o nové slevě? Dejte nám vědět!

Jak si objednat ve Sklizeno přes Wolt?

Objednat si zboží ze Sklizeno se slevou přes Wolt je naprostá  hračka. Stačí se přihlásit do svého Wolt účtu a uprostřed webové stránky či v mobilní aplikaci kliknout na "Vyhledávání", zadat do vyhledávače jednoduchou část názvu, v tomto případě "Sklizeno". Obchod Sklizeno se vám zobrazí mezi prvními výsledky a vy se po kliknutí na jejich profil budete moci s chutí pustit do nakupování. Díky našemu webu zde pořídíte veškeré jejich produkty levněji. Stačí zadat naše promo kódy po kliknutí na váš profil u společnosti Wolt.

wolt-kodd.png

Jaké zboží nabízí Sklizeno přes Wolt?

V sítích prodejen Sklizeno můžete přes Wolt zakoupit širokou nabídku skvělých výrobků, jako jsou chutné pomazánky, výborné smoothie, čerstvé saláty ale také bio produkty, bezlepkové pečivo, semínka nebo dokonce prémiovou kosmetiku.

Jaká je společnost Sklizeno?

Sklizeno je ideální místo, pokud chcete kvalitní a zdravé potraviny. Nebo pokud máte chuť udělat někomu radost. A také když máte prostě jen chuť na něco dobrého. Na všech pobočkách najdete kvalitní potraviny s jasným složením a původem.

Podobné slevy

Chcete kouknout na další zajímavé slevy v kategorii zdravé jídlo a doplňky? Podívejte se také na slevy do Grizly, kde vás čeká slevový kód 10%. Slevy máme i do GSKlub nebo Naděje byliny.