Odměna za založení účtu? Ale jistě, bezevšeho!

PromoKupon guarantee

Všechny slevy garantujeme. Odměna pro každého, kdo zde najde neplatnou akci!

Ano, je to tak. Právě teď je více než kdy jindy výhodné být klientem několika bank a dalších finančních institucí. Tyto firmy často lákají nové zákazníky na vysoké bonusy a odměny za založení nových účtů. Pokud hledáte způsob, jak získat více peněz do vaší peněženky a obohatit se v době vysoké inflace, můžete využít následujících nabídek.

U Raiffky až 3000 Kč za pár kliknutí

Jednu z nejvýhodnějších z nich nabízí společnost Raiffeisenbank, díky které můžete získat bonus až 3000 Kč, pokud jste novým klientem. Stačí si založit účet sobě nebo o tom říct svým blízkým a splnit jejich podmínky, např. pravidelným vkladem peněz či uskutečněním min. tři plateb kartou v měsíci.

Podobně dostanete 2000 Kč s mBank

Další bankou, která nabízí vysoký bonus, je mBank. Zde můžete získat až 2000 Kč, pokud budete platit hodinkami či mobilem. Tento bonus je k dispozici pouze pro nové klienty, takže neváhejte a využijte této příležitosti. Kompletní pravidla akce najdete vždy na stránkách dané služby.

money-in-jeans-pocket-2022-11-17-14-35-51-utc.jpg

Odměna 500 Kč + možnost platit vše bezúročně se Skip Pay

Myslíte si, že je to všechno? tak to jste se šeredně zmýlili. Pokud totiž hledáte alternativu ke klasickým bankovním účtům, můžete zvážit využítí služeb Skip Pay. Tato společnost nabízí odměnu 500 Kč pro nové klienty, kteří si založí účet a uskuteční alespoň jednu platbu kartou. Navíc si můžete nastavit limit pro každý nákup a tím ušetřit další peníze. Za splnění dalších podmínek můžete nakupovat až do výše 50 000 Kč a platbu si rozložit pohodlně na třetiny. A to už se vyplatí! Podívejte se zde, jak Skip Pay funguje a jak si ho založit s odměnou.

Jste investiční nováčci? Zkuste akcii zdarma od Trading212

Pokud byste měli zájem o investování, můžete získat akcie zdarma na platformě Trading212. Díky této službě můžete nakupovat akcie světových společností jako je Tesla, Facebook či Apple. Stačí si založit nový účet a uskutečnit vklad minimálně 1 euro a pozvat své přátele. Poté získáte akcie v hodnotě až 100 eur zdarma. Tuto nabídku mohou využít pouze noví klienti, takže neváhejte a vyzkoušejte to. Díky našemu návodu bude vaše registrace o to pohodlnější.

V dnešní době existuje mnoho možností, jak získat více peněz za pouhé založení nového účtu. Zvažte proto své potřeby a preference a vyberte si tu nejlepší nabídku pro vás. Nezapomeňte však pečlivě číst podmínky jednotlivých smluv a nechat si dostatek času na rozhodnutí. Šetřete proto s rozumem a získejte peníze navíc stejně jako my!

Vydáno: 4.3.2023