Trading212 promo kód na 100 €

Trading212 promo kód na 100 €

PromoKupon guarantee

Všechny slevy garantujeme. Odměna pro každého, kdo zde najde neplatnou akci!

Získejte bonus až 100 € za založení účtu u Trading212 zdarma, pokud zadáte promo kód: 11R4XJ4Fts. Trading212 patří mezi nejrozšířenější brokery v Česku, a má jedny z nejnižších poplatků za zprostředkování obchodu. Minimální deposit je už od 30 Kč. Tento broker má jednoduchou inovativní aplikaci, kde si můžete vše zautomatizovat. Můžete si vytvořit své vlastní koláče akcií, kde si vše nastavíte podle procent nebo se nechat inspirovat ostatními uživateli, a dostávat například dividendy každý den. Tak založte si účet ještě dnes a zadejte do aplikace náš promo code. Investujte a vydělejte si na své vysněné Lambo (nebo Teslu s naší slevou)!

Získejte bonus až 100 €

Stačí si založit účet přes tento link

   Platí min. do 21.4.2024

Promo code až 100 €

Pokud jste nevyužili link výše, ale máte nový účet, uplatněte tento promo kód.

   Platí min. do 21.4.2024

  Upozornit na nové slevy

Dozvíte se nejdříve o nových kupónech a výprodejích na Trading212!

Přihlášením k odběru souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Víte o nové slevě? Dejte nám vědět!

Jak získat bonus až 100 € za založení účtu u Trading212?

Získání bonusu je jednoduché, stačí kliknout na link výše. Ten vás zavede na stránky Trading212, kde stačí kliknout na Sign up to claim shares, zadat a nahrát potřebné náležitosti , vložit min. 30Kč a dokončit registraci. Nezapomeňte se prokliknout přes náš odkaz a zadat promo kód uvedený výše.

Stáhnout si můžete také jejich aplikaci pro mobilní telefony. Aplikaci Trading 212 jednoduše najdete v Google Play nebo v App Store či na jejich webu. Aplikace je zcela zdarma. Po stažení a otevření aplikace klikneme na „Otevřít účet“ a vybereme si zemi svého původu. V dalším kroku dostaneme na výběr ze dvou účtů. Vybereme „Trading 212 invest“ v oranžové barvě. V následující části si zvolíme své přihlasovací údaje, které musí splňovat bezpečnostní podmínky. Po úvodním nastavení účtu se přesuneme k „Ověření totožnosti“. Vezmeme si do ruky občanský průkaz, cestovní pas či řidičský průkaz a nafotíme pomocí mobilu čitelně jeho přední a zadní stranu. Po ověření vaši totožnosti ještě budete muset nahrát peníze na váš investiční účet. A to je vše, přátelé. Po úspěšném ověření a vkladu peněz vám již nic nebrání se pustit do nakupování akcií světových společností! 

trading-navod.png

Proč právě Trading212?

Důvodů pro založení právě u tohoto brokera je mnoho. Jako první určitě oceníte nízké poplatky a spready, díky kterým váš profit bude o to vyšší. Umožňuje obchodování s pákou a minimálním vkladem, takže příležitost obchodovat, a profitovat dostane opravdu každý. Navíc má skvělou a jednoduchou mobilní aplikaci a mnoho dalších výhod jako například sestavení investičního portfolia dle vašich preferencí a bonus až 100 € za založení.

Vaše finanční prostředky jsou chráněny ICF a navíc jsou pojištěné do výše 1 milionu eur. Trading 212 poskytuje podporu 24/7. Trading 212 je nejlepší aplikací ve Spojeném Království a v od roku 2017 se dostala a první místo i v Německu.

Trading212 v zahraničí

Slevové akce na Trading212 jsou dostupné i v zahraničí. Pro sousední Slovensko najdete všechny Trading212 slevy na PromoKupon.sk. Trading212 působí i v Maďarsku a dostupné slevy najdete na PromoKupon.hu. Pro informace o slevách na Trading212 v angličtině pokračujte na MaxiCoupon.