Trading212 promo kód na 100 €

Trading212 promo kód na 100 €

Všechny slevy garantujeme. Odměna pro každého, kdo zde najde neplatnou akci!

Získejte bonus až 100 € za založení účtu u Trading212 zdarma, pokud zadáte náš promo code. Ten patří mezi nejrozšířenější brokery v Česku, a má jedny z nejnižších poplatků za zprostředkování obchodu. Minimální deposit je už od 30 Kč. Trading 212 má jednoduchou inovativní aplikaci, kde si můžete vše zautomatizovat. Můžete si vytvořit své vlastní koláče akcií, kde si vše nastavíte podle procent nebo se nechat inspirovat ostatními uživateli, a dostávat například dividendy každý den.

Získejte bonus až 100 €

Stačí si založit účet přes tento link

   Platí min. do 1.10.2022

  Upozornit na nové slevy

Dozvíte se nejdříve o nových kupónech a výprodejích na Trading212!

Přihlášením k odběru souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Jak získat bonus až 100 € za založení účtu u Trading212?

Získání bonusu je jednoduché, stačí kliknout na link výše. Ten vás zavede na stránky Trading212, kde už stačí pouze kliknout na Sign up to claim shares, a dokončit registraci.

Zadáte email a své údaje, projdete krátkou verifikací, a po vložení aspoň 30 kč na Váš účet Vám bude připsána odměna až 100 euro. Nezapomeňte se prokliknout přes tento link nebo později zadat promo kód "11PpKdKGtH".

bonus-trading212

Proč právě Trading212?

Důvodů pro založení právě u tohoto brokera je mnoho. Jako první určitě oceníte nízké poplatky a spready, díky kterým váš profit bude o to vyšší. Umožňuje obchodování s pákou a minimálním vkladem, takže příležitost obchodovat, a profitovat dostane opravdu každý. Navíc má skvělou a jednoduchou mobilní aplikaci a mnoho dalších výhod jako například sestavení investičního portfolia dle vašich preferencí a bonus až 100 € za založení.

Vaše finanční prostředky jsou chráněny ICF a navíc jsou pojištěné do výše 1 milionu eur. Trading 212 poskytuje podporu 24/7. Trading 212 je nejlepší aplikací ve Spojeném Království a v od roku 2017 se dostala a první místo i v Německu.

Podobné slevy

Chcete kouknout na další zajímavé slevy v kategorii finance? Podívejte se také na slevy do AXA, kde vás čeká sleva 50% na cestovní pojištění. Slevy máme i do mBank nebo Mutumutu.