Novoroční slevy právě udeřily. Nakupte si elektro se slevou!

PromoKupon guarantee

Všechny slevy garantujeme. Odměna pro každého, kdo zde najde neplatnou akci!

Slevy a akční nabídky po novém roce jsou nezbytnou součástí zážitku z nakupování. Pro chytrého shopaholíka není nic vzrušujícího, než ulovit nejlepší možné slevy na své oblíbené produkty. Zvláště v naši kotlině. V tomto článku si probereme aktuální slevové nabídky od čtyř českých internetových obchodů s elektronikou, které vám nabízí širokou a hlavně velmi zajímavou nabídku elektronických produktů.

Tyto slevy na iPhone jsou dostupné pro každého

DostupnýiPhone.cz nabízí širokou škálu produktů Apple, včetně iPhonů, MacBooků a Apple Watch. Aktuálně poskytuje slevový kód ve výši 500 Kč na všechny produkty kromě příslušenství. Dále nabízí akční produkty a doplňky. Zákazníci mohou využít těchto slev při nákupu různých modelů a doplňků značky této značky. Navštivte proto DostupnýiPhone.cz a kupte si své nové jablko nebo něco malého k němu. Tady se to opravdu vyplatí!

dostupnyiphone.cz-sleva-kod.jpg

S Aulix rozzáříte doma nejednu místnost

Internetový obchod Aulix nabízí široký sortiment svítidel a doplňků pro osvětlení. Mezi hlavní akce patří sleva až 70 % na vybrané zboží, a také speciální 7% sleva pro registrované zákazníky po přihlášení k odběru novinek. Mimo to u nich funguje i doprava zdarma, a to při dosažení určité výše objednávky. V nabídce Aulix najdete svítidla do všech typů místností a venkovních prostor, včetně příslušenství jako pohybová čidla nebo ovladače. Podívejte se proto na Aulix nabídku a vyberte si to nejlepší světlo pro vás.

aulix-sleva-kod.jpg

Produkty Dyson, to je luxus za adekvátní cenu

V Obchodě Dyson.cz je možné využít slevy až 2 500 Kč na širokou škálu produktů, včetně vysavačů, vysoušečů vlasů, ventilátorů a čističů vzduchu. K dispozici je také možnost dopravy zdarma a nabídka na vyzkoušení produktů zdarmaSpolečnost Dyson nabízí spotřebiče s vysokou účinností, dlouhou životností a udržitelnými technologiemi. U všech produktů pak můžete počítat také s kvalitními vícečlánkovými bateriemi s vysokou výdrží i živnostností. Neotálejte proto dlouho a podívejte se, co vše vám může Dyson nabídnout.

sleva-dyson.png

Obchod Concept se vyplatí navštívit

Internetový obchod Concept nabízí slevu ve výši 100 Kč pro nákupy na svém webu. Stačí začít odebírát jejich newsletter a tato sleva vám příjde na váš email. Mezi jejich sortiment patří malé spotřebiče pro úklid, vaření, úpravu vzduchu, přípravu jídla a nápojů, vestavné spotřebiče, volně stojící spotřebiče jako je lednice a pračka, nebo dokonce i elektrokoloběžky. Dále nabízí dopravu zdarma při dosažení určité výše objednávky a možnost přihlásit se k odběru newsletteru pro další slevy a novinky od Concept.

concept-sleva.jpg

Jak si můžeme při pohledu na tyto čtyři internetové obchody všimnout, nyní existuje opravdu mnoho možností, jak ušetřit své peníze při nákupech elektroniky v Česku. Ať už hledáte nejnovější technologické vychytávky, stylová osvětlení, nebo praktické domácí spotřebiče nebo vysavače vysoké kvality, každý si zde najde něco. Nezapomeňte, že tyto nabídky se mohou rychle měnit, takže je vždy dobré zůstat v obraze a využít slev, když jsou dostupné. Omrkněte proto tuto nabídku ještě dnes a nakupte si elektroniku pro vaši domácnost v těchto novoročních slevách.

Vydáno: 2.1.2024