DostupnýiPhone.cz slevový kód 500 Kč

DostupnýiPhone.cz slevový kód 500 Kč

PromoKupon guarantee

Všechny slevy garantujeme. Odměna pro každého, kdo zde najde neplatnou akci!

E-shop DostupnýiPhone.cz je obchod, kde můžete využít náš slevový kód a pořídit si apple výrobek za bezkonkurenční cenu. Najdete zde široký výběr iPhonů, Mackbooků či hodinek od nejnovějších modelů až po starší zařízení. Eshop nabízí také široký výběr pouzder a dalších doplňků pro apple, které vám umožní chránit váš telefon. Neváhejte a využijte této skvělé slevové příležitosti.

Sleva 500 Kč na vše kromě příslušenství

Ušetřete s tímto kódem na iPhone, Macbook i Airpods (a všem kromě příslušenství)

   Platí pouze do 31.1.2024

Akční produkty

Omrkněte, jaké akční apple výrobky zde nabízí

   Platí min. do 9.12.2023

Příslušenství a doplňky

Podívejte se, jaké doplňky se vám budou hodit

   Platí min. do 9.12.2023

  Upozornit na nové slevy

Dozvíte se nejdříve o nových kupónech a výprodejích na DostupnýiPhone.cz!

Přihlášením k odběru souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Víte o nové slevě? Dejte nám vědět!

Jak využít slevový kód na DostupnýiPhone.cz?

Použití slevového kódu na tomto webu je opravdu jednoduché. Na stránce s košíkem najdete pole pro zadání slevového kódu. Do pole zadejte slevový kód a klikněte na tlačítko "Použít kupón". Pokračujte v objednávce a dokončete ji podle pokynů na stránce. Pamatujte, že některé slevové kódy mají určitou platnost a mohou být použity pouze na určité produkty nebo v určitém časovém období. Ujistěte se, že jste zadali správný slevový kód a že splňuje všechny požadavky, abyste mohli využít slevu. 

dostupnyiphone.png

Jaké produkty nabízí Dostupnýiphone.cz?

Dostupný iPhone je e-shop specializující se na produkty značky Apple, zejména na telefony iPhone. Ty mohou být nové či použité a jsou dostupné v široké škále modelů, barev a kapacit, takže si můžete vybrat ten, který nejlépe odpovídá vašim požadavkům. E-shop také nabízí široký výběr doplňků, jako jsou pouzdra, sluchátka, nabíječky a další, které vám umožní chránit a vylepšit váš telefon. Tyto produkty jsou k dispozici za rozumné ceny a společnost se snaží nabízet nejlepší možnou hodnotu pro své zákazníky.

Kromě telefonů iPhone, tento eshop nabízí široký výběr MacBooků, které poskytují patřičný výkon a spolehlivost, kterou rozhodně oceníte. Tyto počítače jsou vybaveny nejnovějšími procesory, grafickými kartami a operačními systémy a jsou ideální pro práci i zábavu. Na jejich webu najdete také Apple Watch, které jsou nejen stylovým a praktickým náramkem, ale také vám umožní sledovat své zdraví a fitness, ovládat svůj domov, přijímat upozornění a mnoho dalšího. 

Využijte našeho slevového promo kupónu a pořiďte si svůj vysněný produkt od Apple za skvělou cenu!