Aulix sleva až 73%

Aulix sleva až 73%

Všechny slevy garantujeme. Odměna pro každého, kdo zde najde neplatnou akci!

Objevte nejnovější slevy a slevové akce do Aulix. V tomto internetovém obchodě nakoupíte široký sortiment svítidel za skvělé ceny. Dále máte možnost využít dopravu zdarma od určité výše objednávky, a pokud se zaregistrujete a příhlásíte k odběru novinek, získáte navíc slevu 15% na nezlevněné zboží. Aulix vám pak bude také zasílat nejnovější slevy a akční nabídky.

Akční zboží - sleva až 73%

Podívejte se na aktuálně zlevněné zboží

   Platí min. do 23.3.2023

Sleva 15% pro registrované

Stačí si založit účet a přihlásit se k odběru novinek

   Platí min. do 23.3.2023

Doprava zdarma

Aktuální částku pro získání dopravy zdarma najdete zde

   Platí min. do 23.3.2023

Dárkové poukazy

Obdarujte své blízké dárkovým poukazem

   Platí min. do 23.3.2023

  Upozornit na nové slevy

Dozvíte se nejdříve o nových kupónech a výprodejích na Aulix!

Přihlášením k odběru souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Co najdete v nabídce Aulix?

V Aulix si zcela určitě vyberete svítidla do kterékoliv z místnosti či venkovních prostorů. Vybírat můžete přímo z těchto kategorií ale také z příslušenství jako například pohybových čidel nebo ovladačů. Vyberete si také z nejrůznějších systémů, žárovek nebo například Vánočního osvětlení. Nezapomeňte se podívat také do kategorie akčního zboží, kde nakoupíte s velkou slevou, a také se zaregistrovat, ať získáte slevu i na nezlevněné zboží.

aulix-svitidla

Jaké možnosti dopravy a platby nabízí Aulix?

V rámci dopravy máte možnost vyzvednutí zcela zdarma ze skladu či na pobočce. Dále potom máte na výběr z dalších druhů doručení jako například zásilkovna nebo Česká pošta s tím, že od určité výše objednávky je doručení zcela zdarma. Platit pak můžete také několika způsoby, ale při platbě na dobírku je pak možné, že vám bude účtován poplatek navíc. Platba online kartou je nejjednodušší a nejrychlejší, zároveň samozřejmě zdarma.