Novoroční slevy 2021 na vás čekají

PromoKupon guarantee

Všechny slevy garantujeme. Odměna pro každého, kdo zde najde neplatnou akci!

Jsou lidé, kteří nedostali očekávaný dárek, nebo si zkrátka uvědomili až po Vánocích, jaká věc by se jim hodila. Jsou však i tací, kteří záměrně čekají na začátek ledna, kdy se velká část e-shopů začne zbavovat svých přebytečných zásob a svůj odbyt podpoří čím jiným, než výprodejem. Slevy zde dosahují závratných hodnot a proto se nákup po Novém roce vždy vyplatí!

Cestování, domácnost a zdraví

Pokud byste rádi v roce 2021 někam vycestovali, podívejte se na nabídku, kterou má na svých stránkách Booking. Pokud uskutečníte zájezd od 5. 1 do 31. 3. 2021, získáte slevu 20%. Máte-li jiná novoroční předsevzetí, než ta cestovatelská, zkuste se podívat, co nabízí Dr. Max. Až do konce ledna vám může pomoci třeba přestat kouřit, zhubnout a mnohem více, a to se slevou 20%. A jestli jste se dali v novém roce na uklízení a jste dostatečně motivovaní k tomu, abyste pokračovali, mrkněte se na stránky obchodu Kärcher. Tam totiž narazíte na čistící stroje, které využijete jak v domácnosti, tak v profesionální úklidové firmě. A hlavně je do 15. 1 nakoupíte se slevou 30%, nebo můžete využít lednový slevový kupón 20%.

Nábytek, sport a móda

V novém roce nový nábytek. Jestli chcete, může se to stát pro vás realitou. A Sconto Nábytek vám dokonce pomůže s jeho levnějším pořízením. Výprodeje až 70% a slevový kód 30% mluví za vše. Taková nabídka nepřichází každý měsíc. Pokud jste se zařekli, že se budete celý rok držet ve formě a pravidelně sportovat, určitě se vám bude hodit slevový kód do Hervisu! S ním ušetříte krásných 20% a to přece stojí za to. Husky zase láká zákazníky na zimní slevy a kód na slevu 400 Kč a BoardStar vám umožní koupit si vybavení na snowboard či oblečení se slevovým kódem 10% a s výprodeji až 70%.


Pokud jste všímaví, určitě vám neuniklo, že slevy zde dosahují většinou až 70% a slevovými kódy se to tu jenom hemží. Ne vždy je tomu tak, a proto se vydejte na novoroční nakupovací túru, se kterou dojdete až k vytouženému cíli v podobě výhodně nakoupeného zboží. 

Vydáno: 7.1.2021