Nejste ve své kůži? Slevy za registraci vám zlepší den

PromoKupon guarantee

Všechny slevy garantujeme. Odměna pro každého, kdo zde najde neplatnou akci!

Češi jsou jako národ známí tím, že jakmile zboží není ve slevě a zároveň ho nutně nepotřebují, tak ho ani nekoupí. Dnes se ale podíváme na výborné slevy za pouhou registraci a aktivitu u dané služby, které zvednou náladu každé osobě, která ráda nakupuje kvalitní zboží se slevou.

Slevový kód na 450 Kč u Košík.cz na vás stále čeká

Získat výhodu u této doručovací služby, která konkuruje Rohlíku, je nyní naprosto jednoduché. Klikněte na tento odkaz a proveďte registraci - získáte tak dopravu zdarma na první nákup.

Jakmile tento nákup provedete, do 24 hodin se vám připíše 150 kreditů s platností jeden týden, které můžete následovně uplatnit na váš příští nákup. Tyto kredity získáte za první 3 nákupy a dohromady tak ušetříte 450 Kč.

slevovy-kod-na-allegro.jpg

Ušetřit 100 Kč na obědě? U Wolt je to na denním pořádku

Kdo někdy neslyšel o kurýrní společnosti Wolt, zřejmě během pandemie nevnímal, co pávě frčí ve světě. Právě během covidu tato doručovací služba stoupla na oblibě a každý, kdo měl nařízenou karanténu a nemohl si zajít na oběd, ji velmi rád využil.

Pokud se u Woltu, společnosti původem z Finska, zaregistrujete přes náš web, získáte skvělou slevu 100 Kč na první dvě objednávky. Že nevíte jak na to? Podívejte se na náš video návod a zaregistrujte se ještě dnes.

S Allegrem získáte slevu 200 Kč na vaši objednávku

Zaregistrujte se do světa plného vzrušení a výrobků pro vaši domácnost. Allegro je nejen známým obchodem od našich severních sousedů, ale také vaším průvodcem k širokému výběru výrobků, které zpříjemní a obohatí váš každodenní život.

wolt-sleva-kod.jpgNepromeškejte proto možnost objevit, co všechno vám Allegro může nabídnout, využijte slevový kód na 200 Kč a staňte se součástí jejich stále se rozšiřující se komunity. Stačí se zaregistrovat a kód bude váš. Je vám to málo? pozvěte na Allegro své kamarády a získejte další slevové kódy navíc.  S Allegro Smart navíc ušetříte na dopravě nemalé prostředky a vaše peněženka vám poděkuje.

Vydáno: 12.11.2023